Δημοτικές Εκλογές 2023Εκλογές

Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης: Τους υποψήφιους του συνδυασμού του παρουσίασε ο Λάζαρος Κυρίζογλου

Στην ανακοίνωση των υποψηφίων συμβούλων του συνδυασμού «Δημοτική Συνεργασία» προχώρησε ο νυν δήμαρχος και εκ νέου υποψήφιος δήμαρχος Αμπελοκήπων Μενεμένης, Λάζαρος Κυρίζογλου ενόψει των δημοτικών εκλογών του Οκτωβρίου.

«Ενόψει των Δημοτικών εκλογών της 8 και 15 Οκτωβρίου 2023 συμπληρώνεται με γοργούς ρυθμούς η λίστα με τους υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους και Συμβούλους των Δημοτικών Κοινοτήτων Αμπελοκήπων και Μενεμένης για την Αδέσμευτη Δημοτική Κίνηση Πολιτών «Δημοτική Συνεργασία» του Δήμου Αμπελοκήπων – Μενεμένης με επικεφαλής της παράταξης τον νυν Δήμαρχο Αμπελοκήπων–Μενεμένης Λάζαρο Κυρίζογλου, Πρόεδρο της Κεντρικής Ένωσης Δήμων Ελλάδος.

Στις επερχόμενες Δημοτικές εκλογές η «Δημοτική Συνεργασία» παρουσιάζει ένα πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο με υποψήφιους συμπολίτες μας, όλων των ηλικιών, από όλες τις περιοχές του δήμου. Ανθρώπους που γνωρίζουν τον τόπο τους και είναι έτοιμοι να προσφέρουν τον καλύτερό τους εαυτό στην ανάπτυξη του Δήμου Αμπελοκήπων-Μενεμένης” αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση.

Ακολουθεί η λίστα με τους υποψήφιους Δημοτικούς και Κοινοτικούς Συμβούλους της «Δημοτικής Συνεργασίας».

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΠΑΠΑΓΙΟΣ) (Αμπελόκηποι)
2 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΜΩΫΣΗΣ (Αμπελόκηποι)
3 ΑΛΜΑΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Αμπελόκηποι)
4 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (Αμπελόκηποι)
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (Αμπελόκηποι)
6 ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ (Αμπελόκηποι)
7 ΑΡΠΑΤΖΑΝΗ-ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (Μενεμένη)
8 ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΧΑΡΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (Μενεμένη)
9 ΓΕΝΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Μενεμένη)
10 ΓΚΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (Μενεμένη)
11 ΓΚΕΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αμπελόκηποι)
12 ΓΡΟΥΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ (Αμπελόκηποι)
13 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (Αμπελόκηποι)
14 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Αμπελόκηποι)
15 ΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Αμπελόκηποι)
16 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ– ΚΥΡΙΑΚΗ (Αμπελόκηποι)
17 ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Αμπελόκηποι)
18 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (Μενεμένη)
19 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Αμπελόκηποι)
20 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Αμπελόκηποι)
21 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Μενεμένη)
22 ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Μενεμένη)
23 ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Αμπελόκηποι)
24 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (Μενεμένη)
25 ΚΑΤΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αμπελόκηποι)
26 ΚΑΤΡΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( Μενεμένη)
27 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (Αμπελόκηποι)
28 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ (Αμπελόκηποι)
29 ΚΛΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ (Αμπελόκηποι)
30 ΚΟΠΤΗ ΕΛΕΝΗ (Αμπελόκηποι)
31 ΚΟΥΣΕΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αμπελόκηποι)
32 ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αμπελόκηποι)
33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΛΗΣ) (Αμπελόκηποι)
34 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ (Αμπελόκηποι)
35 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) (Αμπελόκηποι)
36 ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Αμπελόκηποι)
37 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Μενεμένη)
38 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Αμπελόκηποι)
39 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αμπελόκηποι)
40 ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (Μενεμένη)
41 ΜΠΑΤΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Μενεμένη)
42 ΜΠΟΣΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (Μενεμένη)
43 ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Αμπελόκηποι)
44 ΝΑΖΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) (Αμπελόκηποι)
45 ΝΑΣΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) (Αμπελόκηποι)
46 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (Αμπελόκηποι)
47 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Αμπελόκηποι)
48 ΠΑΛΗΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Μενεμένη)
49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΒΙΛΗΣ) (Αμπελόκηποι)
50 ΠΑΝΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ (Αμπελόκηποι)
51 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Αμπελόκηποι)
52 ΠΑΣΧΟΥΔΗ ΛΟΥΚΙΑ (Αμπελόκηποι)
53 ΠΑΥΛΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Αμπελόκηποι)
54 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ (Μενεμένη)
55 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Αμπελόκηποι)
56 ΡΑΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Αμπελόκηποι)
57 ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Αμπελόκηποι)
58 ΣΑΧΠΑΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Αμπελόκηποι)
59 ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΓΑΠΗΤΟΥ) (Αμπελόκηποι)
60 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΑΡΙΚΑ) (Αμπελόκηποι)
61 ΣΙΑΓΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Μενεμένη)
62 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Αμπελόκηποι)
63 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ (Μενεμένη)
64 ΣΟΥΡΟΥΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Μενεμένη)
65 ΣΟΥΣΛΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ (Αμπελόκηποι)
66 ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Αμπελόκηποι)
67 ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (Μάκης) (Αμπελόκηποι)
68 ΤΖΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Αμπελόκηποι)
69 ΤΣΑΠΑΚΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (Αμπελόκηποι)
70 ΤΣΗΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (Μενεμένη)
71 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Μενεμένη)
72 ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (Αμπελόκηποι)
73 ΦΟΥΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Μενεμένη)
74 ΦΡΑΝΤΖΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Αμπελόκηποι)
75 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Αμπελόκηποι)
76 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (Αμπελόκηποι)
77 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Αμπελόκηποι)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΑΜΨΩΝ (ΑΚΗΣ)
4 ΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
6 ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7 ΚΟΥΡΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ
8 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΛΓΚΟΥΤΖΑ
9 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
11 ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
12 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΗΣ)
13 ΜΕΖΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
15 ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16 ΜΠΟΖΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
17 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
19 ΝΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ)
21 ΟΝΤΑΜΠΑΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
22 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
23 ΠΑΤΜΑΖΟΓΛΟΥ- ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
24 ΡΑΤΣΙΑΤΟΥ – ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
25 ΡΟΥΜΠΙΔΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
26 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
27 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
1 ΑΝΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4 ΒΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΔΡΑΓΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
6 EΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΜΑΡΩ (ΣΜΑΡΑΓΔΑ)
7 ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
8 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
10 ΚΕΦΑΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
11 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
12 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
13 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
15 ΜΥΘΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
16 ΣΑΓΚΟΥΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
17 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
18 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΕΡΓΚΕΪ
19 ΤΖΙΤΖΙΛΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)
20 ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΘΙΜΟΣ
21 ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΜΩΫΣΗΣ
22 ΧΑΙΤΑ ΔΟΜΝΑ

 

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Δήμος Πυλαίας Χορτιάτη: Τέσσερις υποψήφιοι δήμαρχοι, δύο πολιτικές

@dmin

Δημοτικές Εκλογές 2023: Κατανομή εδρών συμβουλίων δημοτικών κοινοτήτων με πληθυσμό από 201 έως 2.000 κατοίκους

@dmin

Δήμος Δέλτα: Οι 173 υποψήφιοι της παράταξης του δημάρχου Δέλτα Γιάννη Ιωαννίδη

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα