ΔήμοιΔημοτικές Εκλογές 2023

Δήμος Βόλβης: Υποψήφιοι του συνδυασμού της Λαϊκής Συσπείρωσης

Αναρτήθηκε στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης το οριστικό Ψηφοδέλτιο με τους Υποψήφιους του συνδυασμού της παράταξης Λαϊκή Συσπείρωση Δήμου Βόλβης που θα συμμετάσχουν στις Δημοτικές εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023.
Υποψήφια Δήμαρχος Πολυζωίδου Βασιλική του Στυλιανού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  2. ΒΟΡΜΠΙΝΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΑ(ΣΑΣΑ)
  3. ΒΟΥΖΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ)
  4. ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  6. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ
  7. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΓΙΑΤΑΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
  9. ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  10. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  11. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  12. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ-ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  13. ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  14. ΚΟΚΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  15. ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
  16. ΛΑΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  17. ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  18. ΜΑΚΕΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  19. ΜΑΤΣΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  20. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  21. ΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  22. ΜΟΥΤΑΦΤΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
  23. ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  24. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  25. ΟΧΟΝΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ)
  26. ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ
  27. ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  28. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  29. ΠΛΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  30. ΠΟΛΥΜΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  31. ΡΕΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
  32. ΡΟΥΣΣΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
  33. ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(ΤΟΥΛΑ)
  34. ΣΕΤΤΑ ΟΛΓΑ
  35. ΤΑΚΜΑΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΡΟΥΛΗΣ)
  36. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  37. ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
  38. ΦΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΑ
  39. ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ)
  40. ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων
Άνω Σταυρού

1. ΑΤΛΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΣΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΡΟΥΣΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Απολλωνίας

1. ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΓΕΡΑΚΙΝΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΑΚΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΟΛΥΒΙΟΥ
3. ΤΣΙΓΓΕΡΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Ασπροβάλτας

1. ΓΙΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3. ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΑΡΑΝΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
7. ΦΟΥΣΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Βόλβης

1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΕΓΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Βρασνών

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΖΕΡΒΑΣ ΖΗΝΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΡΑΚΙΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΑΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ευαγγελισμού

1. ΚΟΥΛΕΜΕΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΠΡΑΠΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΡΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΧΑΓΙΕΚ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Μοδίου

1. ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΤΕΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Νέας Απολλωνίας

1. ΑΝΘΥΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΚΑΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΡΙΡΙΚΑ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Νέας Μαδύτου

1. ΒΑΒΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΟΡΜΠΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΛΑΘΡΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΟΧΟΥΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
7. ΤΙΝΤΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΧΑΡΔΑΛΙΑ-ΤΕΜΠΟΥΡΑ ΣΜΑΡΩ του ΜΙΧΑΗΛ

Νικομηδινού

1. ΜΑΛΚΟΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Περιστερώνα

1. ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΤΣΕΜΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Προφήτου

1. ΓΙΑΡΜΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3.ΤΖΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Σταυρού

1. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ
4. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΟΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Στεφανινών

1. ΠΟΛΥΜΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΟΛΥΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΓΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Στίβου

1. ΔΑΓΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
3. ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Σχολαρίου

1. ΔΑΤΣΗ ΑΝΤΙΓΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΛΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Φιλαδελφείου

1. ΚΙΟΒΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

ΚΕΔΕ: Παράταση των συμβάσεων στους δήμους

@dmin

Δήμος Αμπελοκήπων Μενεμένης: Λειτουργία ασύρματου δικτύου WiFi

@dmin

Δήμος Θερμαϊκού: 12η Εθελοντική Αιμοδοσία

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα