Παιδεία

Πανελλαδικές 2023: Πρόγραμμα και Εξεταστικά Κέντρα Πανελλαδικών Εξετάσεων ΕΠΑΛ

Ξεκινούν αύριο 1 Ιουνίου 2023 οι Πανελλαδικές εξετάσεις με τους μαθητές τους των ΕΠΑΛ. Ως ώρα έναρξης εξέτασης ορίζεται η 08:30 π.μ. Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες εξέτασης μέχρι τις  08.00 π.μ. Η διάρκεια εξέτασης κάθε μαθήματος είναι τρεις (3) ώρες, εκτός από το μάθημα ειδικότητας: Αρχιτεκτονικό Σχέδιο, για το οποίο η διάρκεια εξέτασης είναι τέσσερις (4) ώρες.

Προς διευκόλυνση των υποψηφίων και ενόψει της έναρξης των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2023 αύριο Πέμπτη 1 Ιουνίου 2023, υπενθυμίζονται από το Υπουργείο Παιδείας το Πρόγραμμα των Πανελλαδικών Εξετάσεων ΕΠΑΛ, τα Εξεταστικά Κέντρα των ΕΠΑΛ και τα Ειδικά Εξεταστικά Κέντρα των ΕΠΑΛ για τους υποψήφιους με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες.

Α. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2023  ΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΕΠΑΛ
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ
ΠΕΜΠΤΗ 01-06-2023 – ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ         
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-06-2023 – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (Άλγεβρα)     
ΤΕΤΑΡΤΗ 07-06-2023 – ΑΝΑΤΟΜΙΑ-ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ II                         

– ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ (ΑΟΘ)    

– ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ                               

– ΑΡΧΕΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ           

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09-06-2023 – ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ 2                                      

– ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ                              

– ΝΑΥΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ-ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΣΤΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑ-ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ                                                     

– ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΤΕΧΝΗΣ                     

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-06-2023 – ΥΓΙΕΙΝΗ                                                             

– ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ        

– ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΟΔ)

– ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ     

ΤΡΙΤΗ 13-06-2023 – ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ                                    

– ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ       

– ΝΑΥΣΙΠΛΟΪΑ ΙΙ                                                                                                         

– ΝΑΥΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ                                     

ΠΕΜΠΤΗ 15-06-2023 – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΛΙΚΩΝ                                          

– ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ                                                        

– ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ II (ΜΕΚ ΙΙ)           

– ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ                                   

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16-06-2023 – ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΨΥΞΗΣ-ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ                                                        

– ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ                                                                  

– ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΕΩΝ 

 

Β. ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΠΑΛ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΥΝΟΛΟ Ε.Κ. ΑΝΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΟΥ ΟΡΙΖΕΤΑΙ Ε.Κ.
 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

ΔΡΑΜΑΣ 2 1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ
2ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΒΡΟΥ 3 2ο ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ «ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ»
1ο ΕΠΑΛ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ «ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ»
ΚΑΒΑΛΑΣ 3 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
4ο ΕΠΑΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ 1 2ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ
ΡΟΔΟΠΗΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

Α΄ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

6

1ο ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΔΑΦΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
 

 

Β΄ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

4

1ο ΕΠΑΛ  ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3ο ΕΠΑΛ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ  Ν. ΙΩΝΙΑΣ
 

 

Γ΄ΑΘΗΝΑΣ

 

 

6

1o ΕΠΑΛ ΑΙΓΑΛΕΩ
1ο ΕΠΑΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
2ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1ο ΕΠΑΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2ο ΕΠΑΛ ΙΛΙΟΥ
 

 

Δ΄ΑΘΗΝΑΣ

 

 

5

1ο ΕΠΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑ.Λ. Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ
3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ
 

 

 

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

 

6

1ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ -ΛΑΘΕΑ
1ο ΕΠΑΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΔΙΟΝΥΣΟΥ “ΖΗΝΩΝ”
1ο ΕΠΑΛ ΡΑΦΗΝΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΛΑΥΡΙΟΥ
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΥΛΩΝΑ ΜΕ Λ.Τ.(ΕΚΚΝΑ)
ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2 1ο ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
 

 

 

 

 

ΠΕΙΡΑΙΑΣ

 

 

 

 

 

9

1ο ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ
9ο ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
1ο ΕΠΑΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
2ο ΣΔΕ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ(ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ)
1ο ΕΠΑΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΓΑΛΑΤΑ
 

 

 

 

ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΛΕΣΒΟΥ

 

3

1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΗΜΝΟΥ
 

ΣΑΜΟΥ

 

2

ΜΑΥΡΟΓΕΝΕΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΑΜΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΕΥΔΗΛΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ
XIOY 1 1o ΕΠΑΛ ΧΙΟΥ
 

 

 

 

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

 

ΑΧΑΪΑΣ

 

 

4

1ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
2ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΠΑΛ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
 

 

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

 

 

4

1ο ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
 

ΗΛΕΙΑΣ

 

2

2ο ΕΠΑΛ ΠΥΡΓΟΥ
2ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
 

 

ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 1ο ΕΠΑΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1 ΕΠΑΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 

ΚΟΖΑΝΗΣ

 

3

1ο ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ
2ο ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2 1o ΕΠΑΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1o ΕΠΑΛ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
 

 

ΗΠΕΙΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1 1ο ΕΠΑΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΡΤΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΑΡΤΑΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

 

 

 

 

 

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

2

1ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΣΟΦΑΔΩΝ
 

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

2

1ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 

 

ΛΑΡΙΣΑΣ

 

 

5

1ο ΕΠΑΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
7ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
2ο ΣΔΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΚΛ)
 

 

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

 

 

5

1ο ΕΠΑΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2ο ΕΠΑΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
3ο ΕΠΑΛ ΒΟΛΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΥ
ΕΠΑΛ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

 

2

 ΕΠΑΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
 ΕΠΑΛ ΙΘΑΚΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1 ΕΠΑΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

 

ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

 

5

1ο ΕΠΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15ο ΕΠΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
 

 

 

 

ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

 

 

 

8

1ο ΕΠΑΛ ΣΙΝΔΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΛΑΓΚΑΔΑ
1ο ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΣΥΚΕΩΝ
1ο ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2ο ΕΠΑΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΗΜΑΘΙΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΙΛΚΙΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ
 

ΠΕΛΛΑΣ

 

2

1ο ΕΠΑΛ ΕΔΕΣΣΑΣ
2ο ΕΠΑΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
 

ΠΙΕΡΙΑΣ

 

2

1ο ΕΠΑΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2ο ΕΠΑΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
 

ΣΕΡΡΩΝ

 

2

1ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ
2ο ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 1 ΕΠΑΛ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

ΚΡΗΤΗΣ

 

 

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 

4

1ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 

ΧΑΝΙΩΝ

 

3

1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ
2ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΠΑΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
 

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

3

1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΣΗΤΕΙΑΣ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

 

 

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 

 

 

7

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ. ΣΥΜΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ
ΕΠΑΛ  ΚΩ
ΕΠΑΛ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΕΠΑΛ  ΛΕΡΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ
 

 

 

 

 

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

 

 

 

 

11

ΕΠΑΛ  ΘΗΡΑΣ
ΕΠΑΛ  ΣΥΡΟΥ
ΕΠΑΛ  ΠΑΡΟΥ
ΕΠΑΛ  ΤΗΝΟΥ
ΕΠΑΛ ΝΑΞΟΥ
ΕΠΑΛ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΕΠΑΛ ΑΝΔΡΟΥ «ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΪΡΗΣ»
ΕΠΑΛ ΜΗΛΟΥ
ΕΠΑΛ ΑΜΟΡΓΟΥ
ΕΠΑΛ ΚΕΑΣ
ΕΠΑΛ ΣΙΦΝΟΥ
 

 

 

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1 1o ΕΠΑΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
 

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

2

2ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΚΙΑΤΟΥ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΣΠΑΡΤΗΣ
 

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

 

2

1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

2

1ο ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΘΗΒΑΣ
 

 

ΕΥΒΟΙΑΣ

 

 

5

ΕΠΑΛ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΠΑΛ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΕΠΑΛ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ 1 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
 

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

 

2

1ο ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ 1 ΕΠΑΛ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

Γ. ΕΙΔΙΚΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ

 

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ                                                   

 

ΕΔΡΑ

       ΔΔΕ ΑΠ΄ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
 

 

 

 

 

Α’ ΑΘΗΝΑΣ

 

 

6ο ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΩΝ
Νέστου 4, τ.κ. 11527 Αμπελόκηποι
τηλ. 210 6430137,       210 6467677

ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ
ΒΟΙΩΤΙΑ
ΑΡΚΑΔΙΑ
ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΦΩΚΙΔΑ
1ο  ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΩΝ Αθηνών Αχιλλέως 37-41 & Μυλλέρου τ.κ. 10436 Αθήνα
τηλ. 210 5221158
Δ’ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
 

 

Γ’ ΑΘΗΝΑΣ

2ο ΕΠΑΛ ΑΙΓΑΛΕΩ
Θηβών και Π. Ράλλη,
τ.κ. 12241 Αιγάλεω
τηλ. 210 5452194
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΧΙΟΣ
 

 

Δ’ ΑΘΗΝΑΣ

1ο ΕΠΑΛ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αργοστολίου 55-59
τ.κ. 17342, Αγ. Δημήτριος
τηλ. 210 9884862,        210 9884484
Β’ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΥΒΟΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ
 

 

 

 

 

 

 

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΗ
Αγ. Ιωάννη Ρέντη 113-115
τ.κ. 18233, Αγ. Ι. Ρέντης
τηλ. 210 4824012,        210 4829800
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΛΕΣΒΟΣ
ΣΑΜΟΣ
Γ’ΑΘΗΝΑΣ
ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΠΑΛ ΡΕΝΤΗ
Νικηφόρου Μανδηλαρά 14
τ.κ. 18233 Αγ. Ιωάννης Ρέντης τηλ. 210-4811414
Α’ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΚΛΑΔΕΣ
ΛΑΚΩΝΙΑ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
 

 

ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Κ. Καραμανλή & Μακεδονίας τ.κ. 55134, Θεσ/νίκη
τηλ. 2310 480113
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΡΕΒΕΝΑ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

 

 

ΕΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Στρ. Στρεμπενιώτη, Νεάπολη τ.κ. 56701, Θεσ/νίκη
τηλ. 2310 655077,      2310 655099

ΗΜΑΘΙΑ
ΚΟΖΑΝΗ
ΠΕΛΛΑ
ΔΡΑΜΑ
ΕΒΡΟΣ
ΚΑΒΑΛΑ
ΚΙΛΚΙΣ
ΞΑΝΘΗ
ΡΟΔΟΠΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑ
ΣΕΡΡΕΣ
 

ΕΚ ΕΥΟΣΜΟΥ
Τέρμα Σμύρνης, Εύοσμος
τ.κ. 56224,  Θεσ/νίκη
τηλ. 2310 770354

ΑΝΑΤ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΦΛΩΡΙΝΑ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΛΑΡΙΣΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΙΕΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Πιτσουλάκη 24

τ.κ.71307, Ηράκλειο
τηλ. 2810 234444
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΑΣΙΘΙ
 

ΧΑΝΙΑ

ΕΠΑΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
Μουρνιές Χανίων τ.κ. 73300 τηλ. 28210 93155, 28210 88699
ΧΑΝΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ
 

 

 

ΑΧΑΪΑ

 

 

 

7ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΩΝ
Καβάφη & Εγγονόπουλου, Κουκούλι τ.κ. 26335, Πάτρα
τηλ. 2610 643118,     2610 643124

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
ΑΡΤΑ
ΑΧΑΪΑ
ΗΛΕΙΑ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑ
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Οι υποψήφιοι θα προσέλθουν στα Εξεταστικά τους Κέντρα, όπως τους έχει ήδη ανακοινωθεί και αναγράφεται στο ατομικό τους ΔΕΛΤΙΟ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΥ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΠΑΛ 2023.

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Hμερομηνία έναρξης της σχολικής χρονιάς 2020 (Βίντεο)

admin

Σχολεία: Κλείδωσε το άνοιγμα όλων των τάξεων του Λυκείου στις 12 Απριλίου

@dmin

Πανελλαδικές 2021: Ανακοινώθηκαν οι βαθμολογίες

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα