Βουλευτικές Εκλογές 2023

Βουλευτικές Εκλογές 2023: Όλοι οι συνδυασμοί και υποψήφιοι στην Α΄ Περιφέρεια Θεσσαλονίκης

Δόθηκαν στην δημοσιότητα από την Αντιπεριφερειάρχη της Μητροπολιτικής Ενότητας Θεσσαλονίκης κ. Πατουλίδου οι συνδυασμοί – συνασπισμοί κομμάτων και οι υποψήφιοι τους  που θα συμμετέχουν στις βουλευτικές εκλογές της 21ης Μαΐου 2023 στην  Α΄ Περιφέρεια Θεσσαλονίκης.
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
  1. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΒΕΝΙΕΡΗΣ-ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωσήφ
  4. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου
  5. ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του Μιχαήλ
  6. ΔΕΒΕΤΖΗ-ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δανιήλ
  7. ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ταξιάρχη
  9. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Ιωάννη
  10. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου
  11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  12. ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Περικλή
  13. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  14. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
  15. ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ (ΣΜΑΡΩ) του Χρήστου
  16. ΝΕΣΤΟΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Παναγιώτη
  17. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ του Χαριλάου
  18. ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
  19. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Γεωργίου
  20. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  21. ΤΥΡΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΑΙΗ) του Χρυσοστόμου
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
  1. ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του Λαζάρου
  2. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Ευάγγελου
  3. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  4. ΓΕΡΟΤΖΙΑΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θωμά
  5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
  6. ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  7. ΘΡΑΣΚΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Κωνσταντίνου
  8. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Ευριπίδη
  9. ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του Μιχαήλ
  10. ΜΑΝΙΑΚΑ ΚΟΡΙΝΑ του Αθανασίου
  11. ΜΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσοβέργη
  12. ΜΗΤΑΦΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Ανδρέα
  13. ΜΠΑΤΑ ΑΡΕΤΗ του Χριστόδουλου
  14. ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Ανδρέα
  15. ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη
  16. ΡΟΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
  17. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΗΣ) του Ιωάννη
  18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου
  19. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Φωτίου
  20. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΥΨΙΠΥΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΥΛΗ) του Χαράλαμπου
  21. ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του Κωνσταντίνου
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
  1. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μαρίνου
  2. ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Συμεών
  3. ΑΓΚΑΘΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη
  4. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΑ) του Παναγή
  5. ΓΚΑΒΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του Νικολάου
  6. ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΝΥ) του Κωνσταντίνου
  7. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Γεωργίου
  8. ΛΕΙΨΙΣΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου
  9. ΛΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου
  10. ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αστερίου
  11. ΜΑΝΩΛΑ – ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΛΗ του Δημητρίου
  12. ΜΠΙΛΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λωνίδα
  13. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Λάμπρου
  14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου
  15. ΠΕΤΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Ιωάννη
  16. ΠΙΝΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  17. ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου
  19. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου
  20. ΧΡΙΣΤΙΑ ΕΛΕΝΗ του Τηλεμαχου
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
  2. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) του Δημητρίου
  4. ΒΕΛΔΕΜΙΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Γεωργίου
  5. ΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη
  6. ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  7. ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σγουρού Κωνσταντίνου
  8. ΘΕΟΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Ευστρατίου
  9. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
  10. ΚΟΚΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
  11. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου Θεοδώρου
  12. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεοχάρη
  13. ΜΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  14. ΜΠΑΚΙΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
  15. ΜΠΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου
  16. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Κωνσταντίνου
  17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παντελή
  18. ΠΟΙΚΙΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
  19. ΡΑΔΙΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Βασιλείου
  20. ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Συμεών
  21. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Βασιλείου
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
  1. ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ
  2. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Θωμά
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χουρμούζη
  5. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Δημητρίου
  7. ΚΑΤΣΙΑΦΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του Γεωργίου
  8. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωσίπατρου
  9. ΚΟΥΠΕΛΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Σάββα
  10. ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  11. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Γεωργίου
  12. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευρυπίδη
  13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Νικολάου
  14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Βασίλη
  15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παύλου
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Στεργίου
  17. ΠΕΛΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Νικολάου
  18. ΣΛΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Στέφανου
  19. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του Ισαάκ
  20. ΤΣΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Βασιλάκη
  21. ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ρωμανού
ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Σταύρου
  2. ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου
  3. ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΕΡΜΕΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Παναγιώτη
  5. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σπυρίδωνα
  7. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σέργιου
  9. ΛΙΛΙΔΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Θεοδώρου
  10. ΜΙΧΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  11. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοδώρου
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΡΕΝΑ) του Χαράλαμπου
  13. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Θεοφύλακτου
  14. ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  15. ΣΙΑΡΒΑΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαραλάμπους
  16. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του Αυγουστίνου
  17. ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου
  18. ΣΠΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
  19. ΦΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  20. ΦΥΝΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΟΥ) του Αντωνίου
  21. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοφάνη
ΕΝΩΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
  1. ΑΣΑΤΙΑΝΙ ΡΟΥΣΟΥΝΤΑΝ του Μεβλούντ
  2. ΓΙΟΦΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του Ιωάννη
  3. ΔΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  4. ΚΙΜΙΣΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Πέτρου
  5. ΚΡΑΣΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  6. ΚΥΡΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
  7. ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Ηλία
  8. ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Θεοχάρη
  9. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιγνάτιου
  10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιορδάνη
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)
  1. ΑΓΚΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του Αθανασίου
  2. ΓΑΛΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑ του Αναστασίου
  4. ΓΚΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Παναγιώτη
  5. ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
  6. ΜΑΚΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Γεωργίου
  7. ΜΑΝΤΑΣΑΣΒΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σούλικο
  8. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λεωνίδα
  10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Φωκίωνα
  11. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Εμμανουήλ
  12. ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
  13. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεολόγου
  14. ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΚΟΥΡΙΛΑΣ ΜΗΝΑΣ του Ηλία
  3. ΚΟΥΤΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Δημητρίου
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αβραάμ
  2. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΔΩΔΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ του Δημοσθένη
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αθανασίου
  5. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Ιωσήφ
  6. ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αποστόλου
  7. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπύρου
  8. ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  9. ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Εμμανουήλ
  10. ΚΡΗΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χαριλάου
  11. ΚΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βασιλείου
  12. ΛΑΘΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  13. ΜΠΑΛΤΟΥΚΑ ΒΑΓΙΑ του Νικολάου
  14. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλλου
  15. ΞΟΠΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  16. ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
  17. ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
  18. ΠΟΜΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Διονυσίου
  19. ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Γεωργίου
  20. ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Τρύφωνα
  21. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
Κίνημα 21
  1. ΜΠΕΧΛΗΣ ΖΩΗΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΣΒΩΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Ζήση
ΚΙΝΗΜΑ ΦΤΩΧΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
  1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου
ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Θάνος Τζήμερος-Φαήλος Κρανιδιώτης
  1. ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Αχιλλέα
  2. ΑΚΤΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
  3. ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αναστασίου
  4. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  5. ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του Αναστασίου
  6. ΚΑΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  7. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
  8. ΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Αντωνίου
  9. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αχιλλέως
  10. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αντωνίου
  11. ΜΗΛΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Βασιλείου
  12. ΞΥΘΑΛΗ ΑΓΛΑΪΑ του Αθανασίου
  13. ΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του Γεωργίου
  15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  16. ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κίμωνος
  17. ΠΛΙΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  18. ΤΣΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
ΝΙΚΗ
  1. ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΒΟΥΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου
  3. ΓΚΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
  5. ΓΚΛΑΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
  6. ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΟΥ ΒΙΟΡΙΚΑ του Σπάρτακου
  7. ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του Αρίσταρχου
  8. ΜΠΟΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του Αθανασίου
  9. ΝΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αθανασίου
  10. ΡΑΜΜΟΥ ΘΩΜΑΪΑ του Γεωργίου
  11. ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του Γεωργίου
  12. ΣΑΡΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
  13. ΣΥΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σωτηρίου
  14. ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  15. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΖΩΗ του Νικολάου
  16. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Μιχαήλ
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΡΑΜΑ
  1. ΓΚΟΝΤΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παντελή Τηλέμαχου
ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΞΙΩΝ – ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
  1. ΦΕΝΕΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
  2. ΓΙΑΝΤΣΗ (ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ) ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Ιωσήφ
ΒΟΡΕΙΑ ΛΕΓΚΑ – ΚΡΑΜΑ
  1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  3. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Απόστολου
  4. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΚΟΥΛΕΛΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αιμίλιου
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του Ιωάννη
  7. ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κυριάκου
  8. ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γερωργίου
  9. ΤΕΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ανδρέα
  10. ΤΖΟΥΒΑΛΙΑΚΙΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ του Αλέξιου
ΟΑΚΚΕ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ
  1. ΣΤΑΗ ΑΝΝΑ του Σταύρου
ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του Παύλου
  2. ΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παντελή
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
  1. ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Βασιλείου
  2. ΒΑΡΒΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
  3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου
  4. ΕΜΕΝΙΔΟΥ ΑΓΑΘΟΥΛΑ του Ευσταθίου
  5. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαρίτων
  6. ΚΑΓΙΑ ΔΑΦΝΗ του Ευστρατίου
  7. ΚΑΛΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αλέξανδρου
  8. ΚΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Βασιλείου
  10. ΝΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου
  11. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου
  12. ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  13. ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  14. ΤΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου
  15. ΤΣΙΡΑΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
  16. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου
  17. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Ιωάννη
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
  1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αποστόλου
  2. ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Ιωάννη
  3. ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αντώνιου
  4. ΜΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα
  6. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του Σταμάτιου
  7. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Μιχαήλ
  8. ΤΖΙΚΑΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά
  9. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Βασιλείου
  10. ΤΣΙΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Νικολάου
  11. ΤΣΙΜΠΡΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Στυλιανού
ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (Τ.ΟΛ.ΜΑ)
  1. ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γερασίμου
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΖΩΗ του Γεωργίου
  3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του Βασίλειος
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αντωνίου
  5. ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΣΦΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνοσ
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ
  1. ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Παντελή
  3. ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ του Τριαντάφυλλου
  4. ΒΑΡΔΙΜΙΑΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Αλεξάνδρου
  5. ΓΙΑΝΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του Σωτηρίου
  6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Γρηγορίου
  7. ΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Πέτρου
  9. ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  10. ΜΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
  11. ΜΕΤΑΞΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αντέλ
  12. ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  13. ΠΕΡΒΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη
  14. ΣΑΡΙΔΟΥ ΚΑΡΙΝΑ του Θωμά
  15. ΤΑΧΤΣΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Γεωργίου
  16. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
  17. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φιλίππου
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
  1. ΚΑΜΠΑ (ΔΕΡΒΙΣΗ) ΧΡΥΣΗ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του Αστερίου
  2. ΟΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΞΑΝΑ
  1. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΡΑΪΣΑ του Γεωργίου
  2. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Δρόσου
ΚΑΠΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ
  1. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του Δημητρίου
SOCIAL Σύγχρονο Δημοκρατικό Κόμμα
  1. ΚΑΨΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του Διαμαντή
  2. ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Θωμά
  3. ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Δημητρίου
  4. ΝΟΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντινου
  5. ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Νικολάου
ΠΝΟΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ-Δημήτριος Κούβελας
  1. ΒΥΡΩΖΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Γεωργίου
  3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΛΑ του Γιούριι
  4. ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
  5. ΤΑΓΚΑΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ
  1. ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη
  2. ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  3. ΚΟΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
  4. ΚΟΥΚΟΥΜΕΡΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του Νικολάου
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σέργιου
  6. ΠΑΠΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
  7. ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
  8. ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
Οικολόγοι ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
  1. ΔΑΤΣΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη
  2. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
  3. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΨΩΜΑ ΟΛΓΑ ΑΝΟΙΞΗ του Δημητρίου
ΕΑΝ…
  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΚΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του Κωνσταντίνος
  3. ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
  4. ΠΑΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  5. ΠΙΤΤΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κοσμά
ΕΝΟΤΗΤΑ – ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝ.Α
  1. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Στέφανος
  2. ΝΤΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  3. ΠΡΟΥΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτης
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου
  2. ΔΑΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
  3. ΚΑΛΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
  4. ΣΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σάββα
  5. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας:
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
  1. ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού
  2. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
  3. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη
  4. ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
  5. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
  6. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου
  7. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
  8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  9. ΒΑΧΑΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του Φωτίου
  10. ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  11. ΔΙΟΪΛΗ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  12. ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου
  13. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
  14. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΠΟΡΦΥΡΙΑ (ΠΟΡΦΥΛΕΝΙΑ) του Ζαχαρία
  15. ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου
  2. ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου
  4. ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
  5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία
  6. ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
  7. ΤΣΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία
  8. ΛΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου
  9. ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου
  10. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα
  12. ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
  13. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του Κωνσταντίνου Νικολάου
  14. ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αργυρίου
  15. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γερασίμου
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
  1. ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη
  2. ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
  3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  4. ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΓΑΘΗ (ΡΟΖΑ) του Σπυρίδωνα
  5. ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρυσόγονου
  6. ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σταύρου
  7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΙΖΕΤΑ) του Αθανασίου
  8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ (ΕΛΕΑΝΝΑ) του Πασχάλη
  9. ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
  10. ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασίλειου
  11. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Δημητρίου
  12. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γρηγορίου
  13. ΚΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
  14. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Θωμά
  15. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη
  4. ΞΗΡΟΤΥΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου
  5. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  8. ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή
  10. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΕΜΠΡΟΥ του Σεϊντάν
  11. ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
  13. ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
  14. ΤΣΑΚΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου
  15. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
  1. ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γρηγορίου
  3. ΝΤΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΣΠΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
  6. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  7. ΚΑΥΧΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  8. ΚΑΛΠΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
  9. ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
  10. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου
  11. ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Συμεών
  13. ΜΑΡΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Δημητρίου
  14. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΚΑΤΙΝΑ του Νικολάου
  15. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Επαμεινώνδα
ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ
  1. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία
  2. ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  3. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κοσμά
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  6. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Ιωσήφ
  7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
  8. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδωνα
  9. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Γεωργίου
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεοδώρου
  11. ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) του Ανδρέα
  12. ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙ) του Αθανασίου
  13. ΣΤΕΦΗ-ΚΑΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
  14. ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  15. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου
ΕΝΩΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
  1. ΔΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  2. ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σεραφείμ
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αγαπητού
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  5. ΑΚΡΙΒΟΣΟΥΛΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ του Αλεξάνδρου
  6. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου
  7. ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
  8. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  9. ΔΡΙΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Χρήστου
  10. ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ του Σωτηρίου
  11. ΜΑΘΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  12. ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
  13. ΑΘΗΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αποστόλου
  14. ΠΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
  15. ΚΙΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χρήστου
  3. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  4. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
  5. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  6. ΚΟΥΚΑΛΑΝΙ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ασσαντολάχ
  7. ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πέτρου
  8. ΜΟΝΑΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του Μιλτιάδη
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
  10. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου
  11. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου
  12. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  13. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  14. ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του Κερέμ
  15. ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου
ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Θάνος Τζήμερος-Φαήλος Κρανιδιώτης
  1. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Αναστασίου
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φιλίππου
  4. ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη
  5. ΠΑΠΠΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παναγιώτη
  6. ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  7. ΑΣΗΜΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
  8. ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  10. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου Ελευθερίου
  11. ΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Δημητρίου
  12. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
  13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
  14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  15. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΝΙΚΗ
  1. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευγενίου
  2. ΡΑΚΟΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παντελή
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ρήγα
  5. ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
  6. ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ
  7. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Σταύρου
  8. ΝΤΟΥΛΜΠΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
  9. ΔΡΟΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  10. ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη
  11. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  12. ΓΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  13. ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
  14. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  15. ΚΟΝΤΟΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρυσάφη
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ
  1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου
  2. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Παναγιώτη
  3. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  4. ΤΖΙΒΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
  5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Συμεών
  6. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γρηγορίου
  7. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  8. ΖΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου
  10. ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
  11. ΧΑΨΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  12. ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  13. ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Γερασίμου
  15. ΙΓΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Βάλερι
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
  1. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
  2. ΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αποστόλου
  3. ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου
  4. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
  6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  7. ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
  8. ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του Δημητρίου
  10. ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
  11. ΜΠΕΓΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Περικλή
  12. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
  13. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του Ιωάννη
  14. ΣΟΥΣΗΣ ΜΕΓΕΡ – ΜΑΡΙΟΣ του Ιακώβου
  15. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του Γεωργίου

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Δήμος Βόλβης: Εκδήλωση του υποψήφιου βουλευτή Φάνη Παπά στον Σταυρό

@dmin

Δήμος Πυλαίας Χορτιάτη: Που και πως ψηφίζουμε στις Εθνικές εκλογές της 25ης Ιουνίου

@dmin

Εθνικές Εκλογές 2023: «Μάθε που ψηφίζεις»

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα