ΔήμοιΔημοτικές Εκλογές 2023

Δήμος Αριστοτέλη: Οι 182 υποψήφιοι της «Ομοφωνίας» του Δημάρχου Στέλιου Βαλιάνου

Κατατέθηκε το ολοκληρωμένο ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Ομοφωνία» του νυν Δημάρχου Αριστοτέλη Στέλιου Βαλιάνου, ο οποίος διεκδικεί την επανεκλογή του στις επερχόμενες Αυτοδιοικητικές εκλογές.

Περιλαμβάνει 182 υποψηφίους Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους σε όλες τις κοινότητες του Δήμου Αριστοτέλη.

Περιλαμβάνει συνολικά 182 υποψηφίους (51 Δημοτικούς Συμβούλους και 131 Τοπικούς Συμβούλους) με έντονο το στοιχείο της ανανέωσης, ενώ 81 εξ` αυτών είναι γυναίκες, ποσοστό πολύ μεγαλύτερο εκείνου που ορίζει η νομοθετημένη ποσόστωση για κάθε φύλο.

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης «Ομοφωνία»
Υποψήφιος Δήμαρχος Στέλιος Βαλιάνος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική ενότητα Σταγείρων – Ακάνθου
  1. Αλεξανδρίδου Μαρία – Ιδ.Υπάλληλος
  2. Αντωνίου Αλέξιος – Συνταξιούχος
  3. Ενεχηλίδου Μαρία – Δικηγόρος
  4. Ευθυμίου Απόστολος (Το Κουτούκι) – Ελ.Επαγγελματίας
  5. Ζαγοράκης Νικόλαος – Συνταξιούχος
  6. Ζήκα Ζαχαρούλα – Οικονομολόγος
  7. Καραβά Μαριάννα – Ιδ. Υπάλληλος
  8. Καρδελης – Ιωάννης – Ιδ.Υπάλληλος
  9. Κέκερης Ιωάννης – Συνταξιούχος
  10. Κεφαλάς Νικόλαος – Συνταξιούχος
  11. Κόκκινος Σάββας – Ελ. Επαγγελματίας
  12. Κούμαρου Αλεξάνδρα – Ιδιωτική Υπάλληλος
  13. Κουτρουμπάκη Μερόπη – Ελ.Επαγγελματίας
  14. Κυριάκου Αναστάσιος  – Ιδ.Υπάλληλος
  15. Μάγγος Μιχαήλ – Δημοτικός Υπάλληλος
  16. Μινέρος Αλέξανδρος – Ιδ.Υπάλληλος
  17. Μουσλής Παναγιώτης – Συνταξιούχος
  18. Ραμιώτης  Άγγελος – Πυροσβέστης
  19. Τζόλας Παντελεήμων – Ιδ.Υπάλληλος
  20. Τυροπώλη Γιάννα – Νοσηλέυτρια
  21. Φιδέογλου Γεώργιος – Ελ.Επαγγελματίας
Δημοτική Ενότητα Αρναίας
  1. Αυγερινός Νικόλαος – Αντιδήμαρχος
  2. Γεωργάκας Νικόλαος  – Υπάλληλος ΟΤΕ
  3. Γιαννούση Ευγενία – Δημοτική Υπάλληλος
  4. Γκιανέ Χρυσάνθη – Άνεργη
  5. Γκούτσιος Αστέριος – Συνταξιούχος
  6. Διαμαντάς  Διαμαντής – Οικοδόμος
  7. Θαλασσινός Γεώργιος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  8. Καραντώνα Ελένη – Ελ. Επαγγελματίας
  9. Καραντώνας Ευάγγελος – Ιδ. Υπάλληλος
  10. Κασαμπαλή Ευδοκια (Εύη) – Ιδ. Υπάλληλος
  11. Κεχαγιά  Γεωργία – Νοσηλεύτρια
  12. Κιάτος  Αγαπητός  – Ιδ.Υπάλληλος
  13. Κολοβός Γεώργιος – Ελ.Επαγγελματίας
  14. Κωτάκης  Κωνσταντίνος – Μεταλλωρύχος
  15. Μιχαλούδης Μιχαήλ – Ιδ.Υπάλληλος
  16. Μοσχόπουλος Άγγελος (Αλαβάντας) – Μεταλλωρύχος
  17. Σαμαρά Χριστίνα – Δημ. Υπάλληλος
  18. Στόϊκου Ευγενία – Δημ.Υπάλληλος
  19. Τζιτζιρίκας Αστέριος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  20. Τσιαμούρης Χρήστος – Ιδ.Υπάλληλος
Δημοτική Ενότητα Παναγιάς
  1. Αλεύρας Νικόλαος – Ιδ.Υπάλληλος
  2. Βούτκας Ιωάννης  – Αλιεύς
  3. Ζαμάνη Μαρία Ελένη – Δικηγόρος
  4. Ξωνίκης Μιχαήλ – Ε.Α. Αξιωματικός Πολεμικού Ναυτικού
  5. Παπαγιάννη Χρυσούλα – Φαρμακοποιός
  6. Πασχάλης Κωνσταντίνος  – Δάσκαλος
  7. Πετρίδης Νικόλαος – Ελ.Επαγγελματίας
  8. Πολύζος  Αριστείδης  – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9. Σαραντούδα Μαρία – Ιδ. Υπάλληλος
  10. Σγουρός  Ιωακείμ – Ιδ.Υπάλληλος
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι
Αμμουλιανής
  1. Βεζύνιας Βασίλειος – Ελ.Επαγγελματίας
  2. Ζέλιος Φώτιος – Αλιεύς
  3. Κορδώνια Γαλατιανού Πολυξένη – Επιχειρηματίας
  4. Πανταζάκης Ζαφείριος  – Αλιεργάτης
  5. Ροδίτης Συνόδης – Συνταξιούχος
  6. Ροδοκαλάκη Μαρία – Ελ.Επαγγελματίας
  7. Τρελλού Αναστασία  – Ελ.Επαγγελματίας
  8. Χριστοδούλου Αντώνιος – Ελ.Επαγγελματίας
Αρναίας
  1. Γιαννούση Ειρήνη – Ιδ. Υπάλληλος
  2. Ζωγράφου Αικατερίνη – Συνταξιούχος
  3. Καλαϊτζής Γεώργιος – Συνταξιούχος
  4. Καραγιάννη Ζαχαρούλα  – Διοικητική Υπάλληλος
  5. Καραστέργιου Αργυρω  – Άνεργη
  6. Κούνδουρος Χρήστος – Πυροσβέστης
  7. Μαχαιράς Νικόλαος – Χειριστής Μηχανημάτων Έργου
  8. Μπήρου Στυλιανή – Ιδ. Υπάλληλος
  9. Παπαγιάννη Αναστασία Μαρίνα (Νατάσσα) – Ιδιωτική Υπάλληλος
  10. Σαράφη Μαρία-Άννα – Καθηγήτρια Γερμανικών
  11. Σερδάρης Κωνσταντίνος – Μηχανικός
  12. Τσιφούτη Μαρία  – Υπάλληλος Ταχυδρομείου
  13. Τσόχας  Δημήτριος – Δημοτικός Υπάλληλος
Βαρβάρας
  1. Βατάλης Φωκίων – Ιδ.Υπάλληλος
  2. Γιουβανάκης Βατάλης Κωνσταντίνος – Τοπογράφος
  3. Δημάσης Νικόλαος – Μεταλλωρύχος
  4. Δήμου Αικατερίνη – Ιδ.Υπάλληλος
  5. Ευθυμίου Άννα – Πολιτικός Μηχανικός
  6. Ξεφτέρη Δήμητρα – Οικιακά
  7. Παπαευσταθίου Παναγιώτης – Πυροσβέστης
  8. Τριανταφύλλου Γεώργιος – Μεταλλωρύχος
Γοματίου
  1. Μάλτης Γεώργιος – Δασεργάτης
  2. Ξωνίκης Μιχαήλ – Επαγγελματίας Οδηγός
  3. Παπαγιουβάννη Μαρία – Φιλόλογος
  4. Παπαγιουβάννη Νικολίνα – Αγρότισσα
  5. Παρθενιώτης Άγγελος – Ιδ.Υπάλληλος
  6. Πελτεκης Κωνσταντίνος – Συνταξιούχος
  7. Πελτέκης Ιωάννης – Ιδ.Υπάλληλος
Ιερισσού
  1. Αδαμίδου  Αικατερίνη – Ιδιωτική Υπάλληλος
  2. Αϊβαζίδης Σίμος – Μηχανολόγος Μηχανικός
  3. Οικονομίδης  Λεόντιος – Λιμενικός
  4. Σιώπη Αικατερίνη – Οικιακά
  5. Σουλτάνη  Αφροδίτη – Ιδιωτική Υπάλληλος
  6. Τζέλιος Ιωάννης – Δημόσιος Υπάλληλος
  7. Ψάλτη Σουλτάνα  – Άνεργη
Μεγάλης Παναγιάς
  1. Γερούκη Άννα – Ιδ.Υπάλληλος
  2. Γιοβάνη Δήμητρα – Υπάλληλος Σεκιούριτι
  3. Δεμίρη Ελένη – Γεωπόνος
  4. Καραθανάσης Αναστάσιος – Ιδ. Υπάλληλος
  5. Κορδαλή Αικατερίνη – Νοσηλεύτρια
  6. Λεμονής Δημήτριος – Ελ.Επαγγελματίας
  7. Λιώπας Ιωάννης  – Ελ.Επαγγελματίας
  8. Μανδάλου Μαρία – Οικιακά
  9. Μαντζάνου Στυλιανή – Ιδ.Υπάλληλος
  10. Πάνου Λάζαρος – Συνταξιούχος
  11. Παπαοικονόμου Γραμματική (Κική) – Ελ.Επαγγελματίας
  12. Σγουρού Μαρία  – Ιδ.Υπάλληλος
  13. Ταμπαρέσκου Μαρία – Ιδ.Υπάλληλος
Νεοχωρίου
  1. Γκέγκα Ελένη – Οικιακά
  2. Ιωαννίδης Παναγιώτης – Ιδ.Υπάλληλος
  3. Καραντώνας Δημήτριος – Ιδ.Υπάλληλος
  4. Τσιόγκα Πηγή – Οικιακά
Νέων Ρόδων
  1. Βορίση Χρυσαυγή – Ελ. Επαγγελματίας
  2. Δημαρίδης Ιάκωβος – Ιδ.Υπάλληλος
  3. Κοσμαδάκης Ευστράτιος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  4. Μπούλης Βασίλειος – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  5. Μπούλου  Αικατερίνη – Νηπιαγωγός
  6. Ντινούδης  Γραμμένος –  Ιδ.Υπάλληλος
  7. Σταμπούλης Αθανάσιος  – Ιδ.Υπάλληλος
  8. Χατζηλίδου Αθανασία – Ιδ.Υπάλληλος
Ολυμπιάδος
  1. Ασκητάκη   Αρτεμησία  Ιδ. Υπάλληλος
  2. Βλάχου       Χρυσάνθη   Ιδ.Υπάλληλος
  3. Καλιοντζή   Ευτυχία       Άνεργη
  4. Κανέλλης    Γεώργιος     Συνταξιούχος
  5. Κρητικού    Ελπίδα        Ιδ.Υπάλληλος
  6. Μαγουνάκης Γεώργιος Ιδ.Υπάλληλος
Ουρανοπόλεως
  1. Βαλιάνου Αικατερίνη – Ελ. Επαγγελματιας
  2. Ζαχαριάδου Άννα – Ελ. Επαγγελματίας
  3. Ησαϊδου Ιωάννα – Οικιακά
  4. Κεραμίτση Βασιλική – Ελ.Επαγγελματίας
  5. Λεμονιάδης Μιχαήλ – Ελ. Επαγγελματίας
  6. Μπιτζιλής  Γεώργιος – Ιδ.Υπάλληλος
  7. Σταυρόπουλος Γεώργιος – Ιδ.Υπάλληλος
  8. Ταμβάκης  Δημήτριος – Ιδ.Υπάλληλος
Παλαιοχωρίου
  1. Βέλλιου Δέσπο – Συνταξιούχος
  2. Γκαγκάνης Κωνσταντίνος – Ιδ. Υπάλληλος
  3. Ιωαννίδου Λεμονιά – Ιδ. Υπάλληλος
  4. Καραουλάνη Αικατερίνη – Οικιακά
  5. Κατσιαρμάς Γρηγόριος – Συνταξιούχος
  6. Κατσιρμάς Ελευθέριος – Ηλεκτρονικός
  7. Κωστούδα Χρυσή – Ιδ. Υπάλληλος
  8. Ρίμπας Σταμάτης – Ιδ. Υπάλληλος
Πυργαδικίων
  1. Βλάχου Νίκης – Οικιακά
  2. Δεβελέκης Γεώργιος – Συνταξιούχος
  3. Διαμαντής Κωνσταντίνος – Αγρότης
  4. Δροσινάκης Προκόπιος – Ιδ. Υπάλληλος
  5. Ζαχαριάδου Ελένη – Ιδ. Υπάλληλος
  6. Καλαϊτζή Στυλιανή – Φοιτήτρια
  7. Στρατηγάκης Γεώργιος – Ελ.Επαγγελματίας
  8. Στρατηγάκης Ιωάννης – Οδηγός
Σταγείρων
  1. Γιαννιώτα Αναστασία – Οικιακά
  2. Κανάκη Αικατερίνη – Ιδ.Υπάλληλος
  3. Καρλής Δημήτριος – Ιδ.Υπάλληλος
  4. Παναγιώτου Γεωργία – Άνεργη
  5. Τουπλικιώτης Αθανάσιος – Ιδ.Υπάλληλος
  6. Φαναράς  Δημήτριος – Ελ.Επαγγελματίας
Στανού
  1. Γερακούδης Δημήτριος – Ιδ.Υπάλληλος
  2. Κατσιαγγέλου Παναγιώτα – Εκπαιδευτικός
  3. Μυλωνά Αικατερίνη – Άνεργη
  4. Παυλάρα Αθηνά – Οικιακά
  5. Σιώμος Γεώργιος – Ελ.Επαγγελματίας
  6. Στεφανή Μαρία – Άνεργη
  7. Τριανταφυλλίδης Δημήτριος – Ιδ. Υπάλληλος
  8. Τριανταφύλλου Μάριος Ιδ. Υπάλληλος
Στρατονίκης
  1. Αντωνίου Νικόλαος – Συνταξιούχος
  2. Αντωνίου Παντελής – Ιδ.Υπάλληλος
  3. Βασσαρά Μαρία – Συνταξιούχος
  4. Μούτσικα Πολυξένη – Δημόσιος Υπάλληλος
  5. Σαμαράς Γεώργιος – Συνταξιούχος
  6. Τσέλιος Γεώργιος – Ιδ.Υπάλληλος
  7. Τσέλιου Βασιλική – Ιδ.Υπάλληλος
  8. Χαρακοπούλου Δέσποινα – Ιδ. Υπάλληλος
Στρατονίου
  1. Αστερίου Ιωάννης – Συνταξιούχος
  2. Δημάκου Ελένη – Γυμνάστρια
  3. Καραπά Αναστασία – Οικιακά
  4. Λιούρα Μαρία – Χειροτέχνης
  5. Μάστορας Γεώργιος – Ελ. Επαγγελματίας
  6. Παράσχου Ευστάθιος – Συνταξιούχος
  7. Ποδαράς Σπυριδων – Ιδ. Υπάλληλος
  8. Χαριτίδου Ελισάβετ – Εκπαιδευτικός

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

ΔΕΥΑ Δέλτα: Μεγάλη επιτυχία σημείωσε το 1ο Φεστιβάλ Νερού

@dmin

Δήμος Λαγκαδά: Μέτρα της ΔΕΥΑΛ στον οικισμό της Ξυλόπολης λόγω λειψυδρίας

@dmin

Δήμος Θέρμης: Αρχίζει το πρόγραμμα καλοκαιρινής φύλαξης παιδιών

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα