ΔήμοιΔημοτικές Εκλογές 2023Εκλογές

Δήμος Λαγκαδά: Οι 300 «Πολίτες με Όραμα» της υποψήφιας Δημάρχου Νίκης Ανδρεάδου

Τους 300 υποψήφιους δημοτικούς και κοινοτικούς συμβούλους του Δήμου Λαγκαδά, που συμμετέχουν στο ψηφοδέλτιο της παράταξης «Πολίτες με Όραμα», ανακοίνωσε η επικεφαλής του συνδυασμού, υποψήφια δήμαρχος, Νίκη Ανδρεάδου.

Οι υποψήφιοι αποτελούν μια ομάδα στελεχών με γνώσεις των ζητημάτων σε κάθε περιοχή του δήμου, με θέληση προσφοράς, φρέσκες ιδέες και ισχυρή δυναμική, ικανή να αλλάξει την πορεία του δήμου και να δημιουργήσει τις κατάλληλες συνθήκες για αναγέννηση και ανάπτυξη.

Αναφερόμενη στη στελέχωση του ψηφοδελτίου του συνδυασμού, η κ. Ανδρεάδου επισήμανε ότι «τα στελέχη που συμμετέχουν σε αυτή τη δυνατή ομάδα, που θα διοικήσει με την εμπιστοσύνη των πολιτών τον δήμο για τα επόμενα πέντε χρόνια, προήλθαν μέσα από διαφανείς διαδικασίες και αντικειμενική αξιολόγηση. Είναι άνθρωποι με πρόσωπο στην κοινωνία του Λαγκαδά, είναι έντιμοι αγωνιστές, με κοινωνικές αξίες, σταθερότητα στις απόψεις τους και καθαρότητα στις σχέσεις τους και στον τρόπο δημόσιας λειτουργίας τους.

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης «Πολίτες με όραμα»
Υποψήφια Δήμαρχος Ανδρεάδου Ελπινίκη
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική Ενότητα Ασσήρου 
  1. ΓΚΟΛΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  2. ΚΑΛΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  3. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  5. ΚΟΥΛΤΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ
  6. ΡΟΦΑΛΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΣΤΟΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
Δημοτική Ενότητα Βερτίσκου
  1. ΜΗΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΝΤΟΥΡΑΝ)
  2. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
  3. ΤΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δημοτική Ενότητα Καλλινδοίων 
  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
  2. ΚΟΠΑΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΚΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  4. ΜΕΤΑΞΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΠΑΝΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  7. ΠΑΡΙΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΧΤΕΝΑ ΠΗΓΗ
Δημοτική Ενότητα Κορώνειας 
  1. ΑΔΕΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΔΑΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  3. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  4. ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
  5. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  6. ΡΟΝΤΙΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
  7. ΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΤΣΙΡΩΝΑ ΕΛΕΝΗ
  9. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δημοτική Ενότητα Λαγκαδά
  1. ΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΒΑΡΒΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  3. ΒΑΡΒΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  4. ΒΛΑΣΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. ΓΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  6. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (DJ GOURDA)
  8. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  9. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΘΕΟΦΑΝΩ
  10. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
  11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
  13. ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  14. ΚΑΦΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  15. ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  16. ΚΟΡΟΖΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
  17. ΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  18. ΚΟΥΣΑΞΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  19. ΚΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  20. ΜΑΛΕΤΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
  21. ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  22. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  23. ΜΠΑΣΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  24. ΜΠΙΡΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  25. ΜΠΡΟΖΟΥ ΕΛΕΝΗ
  26. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  27. ΝΤΙΝΑ-ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΤΑ)
  28. ΠΑΛΕΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  29. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  30. ΠΙΛΑΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  31. ΣΑΚΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  32. ΣΚΟΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
  33. ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  34. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  35. ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  36. ΤΣΑΚΙΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
  37. ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  38. ΤΣΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  39. ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
  40. ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
  41. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
  42. ΨΑΡΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  43. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΑ
  44. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  45. ΚΩΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  46. ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  47. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  48. ΤΖΑΓΓΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ
Δημοτική Ενότητα Σοχού
  1. ΓΡΟΥΣΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  2. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΠΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  9. ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  10. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
Υποψήφιοι Τοπικών Κοινοτήτων
Τοπική Κοινότητα Αγίου Βασιλείου
  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΜΗΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΜΟΣΧΟΒΙΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
  4. ΜΥΤΙΛΗΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  6. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΦΡΑΓΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΧΑΤΖΗΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τοπική Κοινότητα Αναλήψεως
  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΖΩΗ
  2. ΒΑΡΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΓΟΥΔΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
  4. ΔΟΛΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  7. ΡΟΥΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  8. ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Τοπική Κοινότητα Αρδαμερίου

  1. ΔΑΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΔΡΟΥΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Τοπική Κοινότητα Ασκού
  1. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  3. ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  4. ΝΕΤΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  5. ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  6. ΤΣΟΛΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Τοπική Κοινότητα Ασσήρου
  1. ΑΙΝΑΛΗ ΣΟΦΙΑ
  2. ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  3. ΓΚΟΛΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΜΟΥΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
  6. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
  7. ΝΤΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  8. ΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
  9. ΧΑΡΙΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Τοπική Κοινότητα Βασιλουδίου 
  1. ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  2. ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
  3. ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ
  4. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΑΥΙΔ
  5. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  7. ΜΠΑΜΝΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  8. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τοπική Κοινότητα Βερτίσκου
  1. ΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  2. ΚΩΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  3. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ
  5. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Τοπική Κοινότητα Γερακαρούς
  1. ΓΟΥΡΤΖΙΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  3. ΣΑΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΣΑΡΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΧΑΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τοπική Κοινότητα Εξαλόφου
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑ
  4. ΡΑΜΝΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
  5. ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
  6. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  7. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
Τοπική Κοινότητα  Ζαγκλιβερίου 
  1. ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  2. ΚΑΡΑΝΕΣΤΩΡ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
  3. ΛΙΑΜΟΥ ΣΟΦΙΑ
  4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΤΣΑΒΟΥΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
  5. ΠΑΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  6. ΣΕΛΕΜΕΝΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
  7. ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τοπική Κοινότητα Ηρακλείου
  1. ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΕΛΑΚΗΣ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΚΑΛΙΓΚΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  5. ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  6. ΤΖΙΦΡΗ ΚΟΝΔΥΛΩ
  7. ΤΣΙΛΙΓΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  8. ΧΑΡΙΖΑΝΗ ΣΟΦΙΑ
Τοπική Κοινότητα Καβαλαρίου
  1. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  4. ΚΥΡΜΠΑΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  5. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  6. ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  7. ΣΥΡΜΑΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Τοπική Κοινότητα Καρτερών
  1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
  2. ΔΕΔΑ ΖΩΗ (ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΡΟΥΛΛΙΔΗ ΧΡ. ΘΩΜΑ)
  3. ΚΑΡΑΗΛΙΑ ΣΕΒΑΣΤΗ
  4. ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ
  7. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ
  8. ΤΣΟΤΟΓΛΟΥ-ΦΟΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Τοπική Κοινότητα Κολχικού
  1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΓΚΑΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
  3. ΓΚΙΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΠΑΤΡΙΚΗ ΟΛΓΑ
  5. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΣΑΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  7. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  8. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
Τοπική Κοινότητα Κριθιάς
  1. ΒΡΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
  2. ΚΑΝΔΥΛΑΝΑΠΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  3. ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  5. ΠΑΝΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
  6. ΣΤΡΑΜΗΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  7. ΤΣΟΥΚΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  8. ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τοπική Κοινότητα Κρυονερίου
  1. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  2. ΓΡΑΜΜΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  3. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  4. ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΠΟΡΓΙΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  8. ΦΕΡΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Τοπική Κοινότητα Λαγκαδά
  1. ΓΚΑΓΚΑΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΓΚΛΑΒΑ ΜΑΡΙΝΑ
  3. ΚΑΜΠΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  4. ΛΑΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  5. ΜΑΜΤΖΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  6. ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
  7. ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  8. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΠΑΓΩΝΑ
  9. ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  11. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
  12. ΤΟΠΟΥΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Τοπική Κοινότητα Λαγκαδικίων
  1. ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  3. ΜΠΡΟΥΜΑ ΚΑΝΕΛΛΑ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  7. ΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  8. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
Τοπική Κοινότητα Λαγυνών
  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΓΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  5. ΖΑΠΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
  7. ΚΑΤΙΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  8. ΚΡΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  9. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
  10. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
  11. ΦΩΤΕΙΝΗΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ
Τοπική Κοινότητα Λαχανά
  1. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΚΑΛΠΑΤΣΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  3. ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  4. ΛΕΣΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  5. ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
  6. ΣΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
  7. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τοπική Κοινότητα Λευκοχωρίου
  1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  2. ΚΑΡΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
  3. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
  4. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  5. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΒΟΥΛΗΣ
Τοπική Κοινότητα Λοφίσκου
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
  3. ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  6. ΤΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΤΣΕΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τοπική Κοινότητα Νέων Καλλινδοίων
  1. ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ
  2. ΜΠΡΟΖΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
  3. ΞΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  4. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΣΤΡΙΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Τοπική Κοινότητα Νικοπόλεως
  1. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ
Τοπική Κοινότητα Ξυλοπόλεως
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  2. ΛΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  3. ΝΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Τοπική Κοινότητα Όσσης
  1. ΑΚΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
  2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  3. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΑΡΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
  5. ΝΤΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ
  6. ΣΑΡΑΣΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΣΟΦΙΑ
  7. ΤΖΙΦΡΗ ΕΛΕΝΗ
Τοπική Κοινότητα Περιβολακίου
  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ
  2. ΖΑΡΟΒΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
  3. ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
  4. ΜΠΟΥΤΟΥΡΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
  5. ΠΙΛΑΒΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
  6. ΤΖΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  7. ΤΣΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  8. ΧΑΡΙΤΟΝΙΔΟΥ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Τοπική Κοινότητα Πετροκέρασων
  1. ΑΝΔΡΕΑΝΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ
  2. ΖΑΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  4. ΛΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
  5. ΝΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  6. ΠΑΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
Τοπική Κοινότητα Σαρακίνας
  1. ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Τοπική Κοινότητα Σοχού
  1. ΔΕΡΕΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  2. ΖΑΧΑΡΕΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
  3. ΚΑΠΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  4. ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
  5. ΝΟΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  6. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  7. ΤΖΕΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
  8. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
Τοπική Κοινότητα Χρυσαυγής
  1. ΚΙΝΟΣΙΔΟΥ ΙΛΛΟΝΑ
  2. ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΚΟΥΚΟΥΒΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΤΖΑΜΠΟΥΛ
  5. ΣΩΠΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  6. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  7. ΤΥΡΙΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
  8. ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΒΑΛΣΑΜΩ

 

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

ΑΣΕΠ: 1.000 προσλήψεις μονίμων σε δήμους

admin

Δήμος Λαγκαδά: Διανομή Προϊόντων Κοινωνικού Παντοπωλείου

@dmin

Δήμος Δάφνης Υμηττού: Σφοδρές αντιδράσεις προκαλεί το κυβερνητικό πάρκο στην ΠΥΡΚΑΛ

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα