Δημοτικές Εκλογές 2023

Δήμος Θεσσαλονίκης: Παρουσίαση του συνδυασμού «Θεσσαλονίκη για όλους» του υποψηφίου Δημάρχου Σπύρου Πέγκα

Τους 216 υποψηφίους παρουσίασε την Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου, ο υποψήφιος δήμαρχος Θεσσαλονίκης και επικεφαλής της παράταξης «Θεσσαλονίκη για όλους» Σπύρος Πέγκας.

Ο υποψήφιος δήμαρχος δήλωσε πως η διοίκηση του θα πράξει ρεαλιστικό έργο το οποίο θα χαρακτηρίζεται από τη μετουσίωση της εμπειρίας και της γνώσης της δικής του και του συνδυασμού του, στην πράξη, για την μετάβαση της Θεσσαλονίκης στη σύγχρονη εποχή.

Αναλυτικά όλα τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών και κοινοτικών συμβούλων της παράταξης «Θεσσαλονίκη για όλους»:

Υποψήφιος Δήμαρχος Σπύρος Πέγκας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
  2. ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ, ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ- ΘΕΑΤΡΟΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ
  3. ΑΚΟΜΠΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
  4. ΑΛΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  5. ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  6. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΑΣ ΤΕΦΑΑ
  7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  8. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  9. ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  10. ΑΠΟΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ &ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  11. ΑΣΔΡΕΣ ΡΑΦΑΗΛ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ
  12. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  13. ΒΛΑΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ
  14. ΒΟΥΝΤΙΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  15. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  16. ΓΕΡΟΛΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ
  17. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  18. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΟΜΟΤΙΜΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΠΘ
  19. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  20. ΓΚΟΥΖΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  21. ΓΟΥΙΤΛΟΚ ΣΟΦΙΑ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΠΘ
  22. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΟΣ
  23. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΥ), ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ (ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ)
  24. ΔΡΑΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΣΚΗΝΟΘΕΤΙΣ/ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  25. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  26. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  27. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  28. ΖΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ
  29. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  30. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ
  31. ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ
  32. ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ, ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ
  33. ΚΑΚΑΛΙΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΟΥΣΙΚΟΣ
  34. ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ, ΟΜΟΤΙΜΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΠΘ
  35. ΚΑΝΤΣΑ ΟΥΡΑΝΙΑ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΣΣΑ
  36. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΖΩΓΡΑΦΟΣ
  37. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  38. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΣ
  39. ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  40. ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  41. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ, ΜΕΣΙΤΗΣ
  42. ΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  43. ΚΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ/ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  44. ΚΟΚΚΟΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  45. ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  46. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  47. ΚΟΤΛΑΖ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΣΙΣΤΟΦ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  48. ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
  49. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  50. ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ
  51. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ (ΔΑΝΑΗ), ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ/ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  52. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  53. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΠΘ
  54. ΚΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ), ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  55. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΕΙΔΙΚΟΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
  56. ΜΑΝΑΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  57. ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΕΣΙΤΗΣ
  58. ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ Η/Υ
  59. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ), ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ / ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  60. ΜΑΤΑΛΩΝ ΜΑΡΙΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ
  61. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  62. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ), ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
  63. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΤΕΝΙΑ), ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  64. ΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
  65. ΜΠΟΥΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΧΗΜΙΚΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΟΣ
  66. ΜΠΡΑΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
  67. ΝΕΝΕ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  68. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  69. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
  70. ΠΑΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
  71. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  72. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
  73. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΓΕΩΠΟΝΟΣ
  74. ΠΑΠΑΝΕΣΤΟΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
  75. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  76. ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ, ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ
  77. ΠΑΡΙΤΣΗ ΕΥΘΑΛΙΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
  78. ΠΑΣΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΝΟΜΙΚΟΣ
  79. ΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ, ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ (ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ)
  80. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΗΘΟΠΟΙΟΣ/ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ
  81. ΠΙΤΣΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  82. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  83. ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΠΟΙΝΙΚΟΛΟΓΟΣ
  84. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ
  85. ΣΑΜΨΩΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΑΒΡΙΕΛΑ), ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
  86. ΣΙΑΠΚΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ, ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ Π.Α
  87. ΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  88. ΣΛΑΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
  89. ΣΟΛΩΜΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ), ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  90. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  91. ΣΤΕΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  92. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  93. ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  94. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ)
  95. ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
  96. ΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  97. ΤΡΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  98. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  99. ΤΣΑΥΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΣΣΑ
  100. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  101. ΦΟΥΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
  102. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΖΗΣΗΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  103. ΧΑΤΖΗΜΙΜΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΜΗ ΤΥΠΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
  104. ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  105. ΧΟΝΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΠΘ
  106. ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ / ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΠΘ
  107. ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ), ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ
  108. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ), ΓΕΝΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ
Α’ Δημοτική Κοινότητα Θεσσαλονίκης
  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΛΑΤΩN, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  2. ΑΣΠΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΒΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  4. ΒΙΖΕΛΗ ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΦΑΝΗ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  6. ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡ, ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ
  7. ΔΑΓΔΙΛΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
  8. ΠΕΤΣΑΒΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  9. ΔΑΣΚΑΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  10. ΔΗΜΟΚΑ ΜΑΡΙΑ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  11. ΕΛΕΜΕΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
  12. ΚΑΖΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ
  13. ΚΑΡΑΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΖΩΙΚ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
  14. ΚΑΤΜΕΡΛΗ ΛΥΓΕΡΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  15. ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  16. ΜΑΝΔΡΑΛΗ ΘΩΜΑΪΣ, ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΩΤΟΡΙΝΟΛΑΡΥΓΓΟΛΟΓΟΣ
  17. ΜΠΟΜΠΟΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
  18. ΠΑΪΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  19. ΠΑΤΣΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ), ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  20. ΣΜΕΡΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  21. ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ
  22. ΤΙΡΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  23. ΤΣΙΤΩΤΑ ΗΡΩ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
  24. ΤΣΟΓΚΑ ΘΑΛΕΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  25. ΤΣΟΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ
Β’ Δημοτική Κοινότητα Θεσσαλονίκης
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΑΛ ΧΑΤΙΜΠ ΡΑΦΙΦ ΦΟΙΒΟΣ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  4. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
  5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΕΣΙΤΡΙΑ
  6. ΖΟΓΚΑΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  7. ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
  8. ΚΟΠΤΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  9. ΚΥΠΑΡΙΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  10. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΗΣ
  11. ΣΑΡΙΔΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ, ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΡΙΑ
  12. ΤΖΕΛΕΠΗ ΖΩΗ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  13. ΤΣΑΤΙΝΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
  14. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ, ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
Γ’ Δημοτική Κοινότητα Θεσσαλονίκης
  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΗΝΑΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  3. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  4. ΚΑΝΤΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  5. ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  6. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  7. ΜΠΟΛΛΑΤΙ ΜΕΛΙΣΑ, ΟΙΚΙΑΚΑ
  8. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
  9. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  10. ΤΖΙΜΠΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
  11. ΤΟΥΡΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  12. ΧΑΤΖΗΤΡΥΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Δ’ Δημοτική Κοινότητα Θεσσαλονίκης
  1. ΑΛΔΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  2. ΔΑΓΓΙΤΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  4. ΙΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
  5. ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  6. ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  7. ΚΑΝΙΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  8. ΛΑΤΙΦΙ ΓΙΟΛΝΤΑ, ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  9. ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΙΑΤΡΟΣ
  10. ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
  11. ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΜΕΣΙΤΡΙΑ
  12. ΜΕΓΑ ΑΣΠΑΣΙΑ, ΜΕΣΙΤΡΙΑ
  13. ΜΟΡΙΧΟΒΙΤΟΥ ΖΩΗ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  14. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  15. ΠΑΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ
  16. ΠΑΡΑΠΑΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  17. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  18. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  19. ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΑΣΚΟΥΜΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Ε’ Δημοτική Κοινότητα Θεσσαλονίκης
  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ, ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
  3. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  4. ΒΕΛΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ &ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΚΔΟΣΕΩΝ
  5. ΒΟΥΡΓΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  6. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  7. ΔΡΙΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  8. ΕΚΤΑΙΤ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΩΛΗΤΗΣ
  9. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ, ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ
  10. ΚΑΡΙΩΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  11. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  12. ΚΟΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  13. ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ
  14. ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΠΡΑΓΜΑΤΟΓΝΩΜΟΝΑΣ
  15. ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  16. ΜΠΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  17. ΝΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
  18. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ
  19. ΞΥΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ
  20. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΝ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  21. ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  22. ΣΕΒΑ ΑΝΝΑ, ΓΕΝΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ
  23. ΣΙΑΠΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  24. ΣΙΩΝ ΛΕΩΝΙΣ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
  25. ΤΖΗΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  26. ΤΣΑΛΚΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
  27. ΤΣΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  28. ΦΟΙΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
  29. ΧΙΛΙΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
  30. ΧΡΗΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ
  1. ΔΑΓΔΙΛΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  3. ΚΕΡΑΜΙΤΖΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  4. ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, ΝΟΜΙΚΟΣ/ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  5. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  6. ΜΠΑΣΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας: Οι Υποψήφιοι του συνδυασμού Λαϊκής Συσπείρωσης Θεσσαλονίκης με επικεφαλής τον Σωτήρη Αβραμόπουλο

@dmin

Δημοτικές Εκλογές 2023: Εκλογή Προέδρου δημοτικής κοινότητας με πληθυσμό μικρότερο ή ίσο των 200 κατοίκων

@dmin

Δήμος Παύλου Μελά: Με 182 υποψηφίους ετοιμάζεται για «Αλλαγή» ο Δημήτρης Ασλανίδης

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα