Οι Αντιπεριφερειάρχες και οι Εντεταλμένοι Σύμβουλοι Περιφέρειας Αττικής

Ο Περιφερειάρχης Αττικής κ. Πατούλης ανακοίνωσε τις αρμοδιότητες σε 39 πρόσωπα

Αντιπεριφερειάρχες
Οικονομικών: Πέππας Νικόλαος
Πολιτικής Προστασίας: Κόκκαλης Βασίλειος
Κεντρικού Τομέα Αθηνών: Δημόπουλος Γεώργιος
Ανατολικής Αττικής: Αυγερινός Αθανάσιος
Βόρειου Τομέα Αθηνών: Κεφαλογιάννη Λουκία
Δυτικής Αττικής: Κοσμόπουλος Ελευθέριος
Δυτικού Τομέα Αθηνών: Λεωτσάκος Ανδρέας
Νήσων: Θεοδωρακοπούλου –Μπόγρη Βασιλική
Νότιου Τομέα: Νάνου Δήμητρα
Πειραιώς:Αντωνάκου Σταυρούλα

Εντεταλμένοι σύμβουλοι
1. Κατσιγιάννης Θανάσης:Eντεταλμένος Σύμβουλος Χωρικού Σχεδιασμού και Έργων Αντιπλημμυρικής προστασίας
2. Αλεξανδράτος Μπάμπης Eντεταλμένος Σύμβουλος Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
3. Κουτσογιαννόπουλος ΘοδωρήςEντεταλμένος Σύμβουλος Τουρισμού.
4. Αγγελόπουλος ΓεώργιοςEντεταλμένος Σύμβουλος ΚΤΕΟ
5. Κουρή Μαίρη Eντεταλμένη Σύμβουλος Προληπτικής Ιατρικής
6. ΛεονάρδουΠολυτίμη Eντεταλμένη Σύμβουλος Κοινωνικής Πολιτικής
7. Αλυμάρα Σοφία Eντεταλμένη Σύμβουλος για Θέματα Αναδοχής
8. Κεχρής Γιάννης Eντεταλμένος Σύμβουλος ΙατρικούΤουρισμού
9. Γεωργόπουλος Γεώργιος Eντεταλμένος Σύμβουλος Δημόσιας Υγείας
10. Αδαμοπούλου Γεωργία Eντεταλμένη Σύμβουλος Νεανικής Επιχειρηματικότητας
11. Παπαγεωργίου ΝικόλαοςEντεταλμένος Σύμβουλος Επενδύσεων και Δικτύων Επιχειρήσεων-Επιμελητήρια
12. Βοϊδονικόλας ΣταύροςEντεταλμένος Σύμβουλος Ναυτιλίας και Λιμένων
13. Γρηγορίου ΗλίαςEντεταλμένος Σύμβουλος Επενδύσεων Νότιου Τομέα (Ελληνικό και περιβάλλων χώρος)
14. Δαλιάνη ΦωτεινήEντεταλμένη Σύμβουλος Διεθνών Θεμάτων και Ευρωπαϊκών Περιφερειακών Δικτύων
15. Καλογήρου ΦαίηEντεταλμένη Σύμβουλος Δημόσιων Σχέσεων και Ομογένειας
16. Μπαρμπαγιάννη ΕυγενίαEντεταλμένη Σύμβουλος Διασύνδεσης Περιφέρειας με Εθελοντικές Οργανώσεις και Συνεργαζόμενους φορείς
17. Δουνδουλάκη ΕλένηEντεταλμένη Σύμβουλος Ανάδειξης Πολιτιστικών Μνημείων και Πολιτιστικής Κληρονομιάς
18. Ρώμας ΧάρηςEντεταλμένος Σύμβουλος Θεατρικών και Μουσικών εκδηλώσεων
19. ΒιδάληΜαίρη Eντεταλμένη Σύμβουλος των εκδηλώσεων για τον εορτασμό των 200 ετών από την απελευθέρωση του 1821 και των Ολυμπιακών αγώνων 2020.
20. Βάρσου Μαργαρίτα Εντεταλμένη σύμβουλο για θέματα αθλητισμού
21. Ζέρβα Μαρία Εντεταλμένη Σύμβουλος για θέματα Ρομά και Αναπτυξιακών Προγραμμάτων
22. Βλάχου ΓεωργίαEντεταλμένη Σύμβουλος Διαχείρισης Ανθρωπιστικής Βοήθειας
23. Μελάς ΣταύροςEντεταλμένος Σύμβουλος Λαϊκών Αγορών
24. Αβραμοπούλου ΕλένηEντεταλμένη Σύμβουλος Ατόμων με Αναπηρία (ΑΜΕΑ)
25. Αγγελοπούλου Μαρία Eντεταλμένη Σύμβουλος γυναικείων θεμάτων και Ισότητας
26. Βλάχος Γιώργος Eντεταλμένος Σύμβουλος Διοικητικής Οργάνωσης των Υπηρεσιών
27. Κοσμίδη Ευρώπη Eντεταλμένη Σύμβουλος Τεχνικών Έργων
28. Νίκος Παπαδάκης Εντεταλμένος Σύμβουλος Περιβάλλοντος
29. Ανδρέας Κούρτης Εντεταλμένος Σύμβουλος Ελλήνων Βορειοηπειρωτών

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.