Βουλευτικές Εκλογές 2023Εκλογές

Βουλευτικές Εκλογές 2023: Όλοι οι συνδυασμοί και υποψήφιοι στην Β΄ Περιφέρεια Θεσσαλονίκης

Δόθηκαν στην δημοσιότητα από την Αντιπεριφερειάρχη της Μητροπολιτικής Ενότητας Θεσσαλονίκης κ. Πατουλίδου οι συνδυασμοί – συνασπισμοί κομμάτων και οι υποψήφιοι τους  που θα συμμετέχουν στις βουλευτικές εκλογές της 21ης Μαΐου 2023 στην  Β΄ Περιφέρεια Θεσσαλονίκης.
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
  1. ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΑΡΤΕΜΙΣ του Σωτηρίου
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ιωάννη
  3. ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσοστόμου
  4. ΒΙΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  5. ΖΙΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ
  7. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  8. ΛΑΒΑΣΑ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
  9. ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Αστερίου
  10. ΠΛΑΡΑ-ΑΝΑΤΟΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου
  11. ΣΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Δημητρίου
  12. ΣΩΤΗΡΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αναστασίου
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
  1. ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Πέτρου
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΓΑΒΑΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Χρήστου
  4. ΓΑΪΤΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Δημητρίου
  5. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  6. ΓΚΟΥΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  7. ΚΩΣΤΗ ΒΙΟΛΑ (ΜΑΚΡΙΝΑ) του Βανγκιούς
  8. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Ιωάννη
  10. ΡΑΒΝΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
  11. ΣΥΝΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  12. ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Πέτρου
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
  1. ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Στέργιου
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
  3. ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΠΛΟΥΣΙΑ – ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  5. ΚΙΛΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
  6. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ – ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Κυριαζή
  7. ΜΠΑΤΖΑΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
  8. ΠΑΠΠΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του Βασιλείου
  9. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  10. ΣΑΜΑΡΑ – ΜΩΡΑΪΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Χαραλάμπους
  11. ΣΤΟΪΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  12. ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΑΛΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
  2. ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του Δημητρίου
  3. ΚΥΓΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φιλίππου
  4. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αλέξανδρου
  5. ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ζήση
  6. ΜΑΑΪΤΑ ΤΖΑΜΑΛ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Σάμι
  7. ΜΑΚΡΗ ΧΑΡΑ του Αθανασίου
  8. ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΙΣΣΥ) του Εμμανουήλ
  9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Θεοδώρου
  10. ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου
  11. ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αναστασίου
  12. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του Δημητρίου
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
  1. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Σταύρου
  2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
  4. ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΚΟΡΟΞΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου
  6. ΚΟΥΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ανδρέα
  7. ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΠΑΠΑΦΛΩΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  10. ΣΑΧΠΕΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Μιχαήλ
  11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  12. ΧΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέως
ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ
  1. ΔΕΡΓΙΑΔΕ-ΚΑΝΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Λεωνίδα
  2. ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
  4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηρακλή
  5. ΣΑΧΤΑΡΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του Αλέξανδρου
  6. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αυγουστίνου
  7. ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Φωτίου
  8. ΤΡΙΑΝΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του Αντωνίου
ΕΝΩΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
  1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Εμμανουήλ
  3. ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Παναγιώτη
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπύρου
  5. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη
  6. ΣΤΑΝ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ του Ιονέλ
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)
  1. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του Γεωργίου
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
  3. ΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΞΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αποστόλου
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. ΚΟΤΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου
  2. ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου
  2. ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του Κωνσταντίνου
  4. ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Χρήστου
  5. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΒΑΙΟΣ του Ηροδότου
  6. ΛΑΘΗΡΑ ΖΩΗ του Βασιλείου
  7. ΜΠΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανέστη
  8. ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου
  9. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
Κίνημα 21
  1. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Θάνος Τζήμερος-Φαήλος Κρανιδιώτης
  1. ΓΑΛΙΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
  2. ΚΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  3. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
  4. ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΜΙΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δημητρίου
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  9. ΠΑΡΑΣΧΟΥ (ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ) ΛΕΜΟΝΙΑ του Μιχαήλ
  10. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  11. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΝΙΚΗ
  1. ΒΕΡΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του Χρήστου
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αποστόλου
  3. ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  4. ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του Παναγιώτη
  5. ΜΗΝΑΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΞΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  9. ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ του Βασιλείου
  10. ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου
  11. ΤΣΙΜΠΙΔΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτου
ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΞΙΩΝ – ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
  1. ΓΟΥΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Μιλτιάδη
  2. ΜΠΑΜΠΑΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Στυλιανού
ΒΟΡΕΙΑ ΛΕΓΚΑ – ΚΡΑΜΑ
  1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  2. ΑΧΒΕΡΝΤΙΑΝ ΑΣΤΓΙΚ του Αραρατ
  3. ΒΑΡΒΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΓΑΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου
  5. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Περικλή
  6. ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Αγγέλου
  7. ΜΕΛΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Κωνσταντίνου
  8. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αβραάμ
ΟΑΚΚΕ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ
  1. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΡΟΖΕΛΛΑ του Λίμπερο
ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. ΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
  1. ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  2. ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
  4. ΔΡΟΥΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Εμμανουήλ
  5. ΚΑΡΑΝΕΣΤΩΡ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
  6. ΚΟΝΣΟΥΛΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του Παναγιώτη
  7. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ηλία
  8. ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή
  9. ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
  1. ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ζαχαρία
  2. ΗΛΙΟΥΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του Σωτήριου
  3. ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΧΡΙΨΙΜΕ – ΡΟΖΙΚ του Εφραίμ – Βαρτ
  5. ΚΩΤΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ (ΑΚΗΣ) του Ιωάννη
  6. ΣΑΡΚΙΣΙΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΜΓΚΕΡ ) του Δαϋίδ
  7. ΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σωτηρίου
  8. ΦΑΜΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτήριου
ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ (Τ.ΟΛ.ΜΑ)
  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του Κωνσταντίνου
  2. ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευάγγελος
  3. ΠΣΕΝΙΤΣΝΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΣΥΤΑΡΕΝΙΑ του Νικόλαου
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ
  1. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του Αλεξίου
  2. ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου
  3. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χαρίδημου
  4. ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαραλάμπους
  5. ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
  6. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΙΧΑΕΛΑ του Φιλίππου
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
  1. ΜΗΤΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του Αλεξάνδρου
  2. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Σταύρος
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΞΑΝΑ
  1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικοδήμου
ΚΑΠΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΑΣΤΙΚΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ
  1. ΜΠΕΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γρηγορίου
SOCIAL Σύγχρονο Δημοκρατικό Κόμμα
  1. ΚΑΨΑΛΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του Διαμαντή
  2. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Στυλιανού
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου
  4. ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  5. ΚΙΛΙΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του Ηλία
  7. ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΠΝΟΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ-Δημήτριος Κούβελας
  1. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξίου
  2. ΛΙΟΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Μιλτιάδη
  3. ΤΑΣΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΚΥΝΘΙΑ του Φαίδωνα
ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ
  1. ΑΖΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του Μιχαήλ
  3. ΓΚΑΓΚΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του Ηλία
  4. ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  5. ΝΤΑΟΥΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Γεωργίου
  6. ΠΑΠΑΓΕΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Άγγελος
  7. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιακώβου
  8. ΣΤΑΜΠΟΛΙΙΣΚΑ ΜΠΙΛΙΑΝΑ του Ιβάν
Οικολόγοι ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
  1. ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΨΩΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη
ΕΑΝ…
  1. ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  2. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΣΑΡΗΔΕΜΕΡΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Ανέστη
ΕΝΟΤΗΤΑ – ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝ.Α
  1. ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΒΑΙΟΣ του Κωσταντίνος
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
  1. ΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου
  2. ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αστερίου
  3. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Παντελεήμονα
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΡΕΤΗ του Ιωάννη
  5. ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου
Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας:
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
  1. ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού
  2. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
  3. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη
  4. ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
  5. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
  6. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου
  7. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
  8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  9. ΒΑΧΑΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του Φωτίου
  10. ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  11. ΔΙΟΪΛΗ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  12. ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου
  13. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
  14. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΠΟΡΦΥΡΙΑ (ΠΟΡΦΥΛΕΝΙΑ) του Ζαχαρία
  15. ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου
  2. ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου
  4. ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
  5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία
  6. ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
  7. ΤΣΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία
  8. ΛΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου
  9. ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου
  10. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα
  12. ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
  13. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του Κωνσταντίνου Νικολάου
  14. ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αργυρίου
  15. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γερασίμου
ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής
  1. ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη
  2. ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
  3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  4. ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΓΑΘΗ (ΡΟΖΑ) του Σπυρίδωνα
  5. ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρυσόγονου
  6. ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σταύρου
  7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΙΖΕΤΑ) του Αθανασίου
  8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ (ΕΛΕΑΝΝΑ) του Πασχάλη
  9. ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
  10. ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασίλειου
  11. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Δημητρίου
  12. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γρηγορίου
  13. ΚΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
  14. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Θωμά
  15. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
  1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη
  4. ΞΗΡΟΤΥΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου
  5. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  8. ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή
  10. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΕΜΠΡΟΥ του Σεϊντάν
  11. ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
  13. ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
  14. ΤΣΑΚΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου
  15. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
  1. ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γρηγορίου
  3. ΝΤΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΣΠΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
  6. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  7. ΚΑΥΧΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  8. ΚΑΛΠΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
  9. ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
  10. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου
  11. ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Συμεών
  13. ΜΑΡΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Δημητρίου
  14. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΚΑΤΙΝΑ του Νικολάου
  15. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Επαμεινώνδα
ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ
  1. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία
  2. ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  3. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κοσμά
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  6. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Ιωσήφ
  7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
  8. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδωνα
  9. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Γεωργίου
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεοδώρου
  11. ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) του Ανδρέα
  12. ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙ) του Αθανασίου
  13. ΣΤΕΦΗ-ΚΑΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
  14. ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
  15. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου
ΕΝΩΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
  1. ΔΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  2. ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σεραφείμ
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αγαπητού
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  5. ΑΚΡΙΒΟΣΟΥΛΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ του Αλεξάνδρου
  6. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου
  7. ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία
  8. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  9. ΔΡΙΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Χρήστου
  10. ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ του Σωτηρίου
  11. ΜΑΘΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  12. ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου
  13. ΑΘΗΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αποστόλου
  14. ΠΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
  15. ΚΙΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χρήστου
  3. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  4. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
  5. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  6. ΚΟΥΚΑΛΑΝΙ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ασσαντολάχ
  7. ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πέτρου
  8. ΜΟΝΑΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του Μιλτιάδη
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
  10. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου
  11. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου
  12. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
  13. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  14. ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του Κερέμ
  15. ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου
ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Θάνος Τζήμερος-Φαήλος Κρανιδιώτης
  1. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Αναστασίου
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φιλίππου
  4. ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη
  5. ΠΑΠΠΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παναγιώτη
  6. ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  7. ΑΣΗΜΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
  8. ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  10. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου Ελευθερίου
  11. ΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Δημητρίου
  12. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
  13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου
  14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  15. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΝΙΚΗ
  1. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευγενίου
  2. ΡΑΚΟΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παντελή
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ρήγα
  5. ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
  6. ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ
  7. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Σταύρου
  8. ΝΤΟΥΛΜΠΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
  9. ΔΡΟΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  10. ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη
  11. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  12. ΓΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  13. ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
  14. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
  15. ΚΟΝΤΟΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρυσάφη
ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ
  1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου
  2. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Παναγιώτη
  3. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
  4. ΤΖΙΒΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
  5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Συμεών
  6. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γρηγορίου
  7. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  8. ΖΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου
  10. ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
  11. ΧΑΨΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
  12. ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  13. ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Γερασίμου
  15. ΙΓΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Βάλερι
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
  1. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
  2. ΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αποστόλου
  3. ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου
  4. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
  6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  7. ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
  8. ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του Δημητρίου
  10. ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
  11. ΜΠΕΓΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Περικλή
  12. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
  13. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του Ιωάννη
  14. ΣΟΥΣΗΣ ΜΕΓΕΡ – ΜΑΡΙΟΣ του Ιακώβου
  15. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του Γεωργίου

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Εκλογές και … οικονομικό υπόβαθρο

admin

Κιλκίς: Υποψήφια με την ΝΔ η Καλλισθένη Πάκα Κυμπαρίδου

Δήμος Λαγκαδά: Υποψήφιος Δήμαρχος Λαγκαδά ο πρώην βουλευτής Σάββας Αναστασιάδης

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα