Δημοτικές Εκλογές 2023

Δήμος Λαυρεωτικής: Όλοι οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Δημοτικής Καινοτομίας» του δημάρχου Δημήτρη Λουκά

Με 127 υποψήφιους δημοτικούς και κοινοτικούς συμβούλους της παράταξης «Δημοτική Καινοτομία» κατεβαίνει στις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 να διεκδικήσει μία νέα θητεία στον δήμο Λαυρεωτικής ο δήμαρχος, Δημήτρης Λουκάς.

«Ευχαριστώ όλους τους ανθρώπους του δήμου μας, που αποδέχτηκαν την πρόσκληση και πρόκληση συμμετοχής, στην κοινή προσπάθεια για την πρόοδο του τόπου μας και την αναβάθμιση της ποιότητας ζωής των κατοίκων όλων των κοινοτήτων μας. Με το σύνθημα «Άγιος Κωνσταντίνος, Κερατέα και Λαύριο μια γροθιά»  προχωρούμε στην διεκδίκηση ανανέωσης της εμπιστοσύνης των Δημοτών για μία νέα πενταετία ανάπτυξης του Δήμου μας, για την βελτίωση της ποιότητα ζωής των δημοτών μας» δήλωσε ο Δήμαρχος Λαυρεωτικής Δημήτρης Λουκάς.

Η ομάδα των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων που απαρτίζουν τον συνδυασμό της παράταξης «Δημοτική Καινοτομία», εκφράζει την πολυμορφία του τόπου, την υψηλή ποιότητα των ανθρώπων του, και την ενότητα όλων των δημιουργικών δυνάμεων με πρωτοπορία τη νέα γενιά του δήμου Λαυρεωτικής.

Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο της παράταξης «Δημοτική Καινοτομία» του Δημήτρη Λουκά

Υποψήφιος Δήμαρχος Δημήτριος Λουκάς
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  1. Γεώργιος Αδάμης
  2. Ιωάννης Αδάμης
  3. Κωνσταντίνος Άμαντος
  4. Ασπασία Αργεντίνη
  5. Άννα Βασιλείου
  6. Σταμάτιος Βασιλείου
  7. Ευαγγελία Βελετάκου
  8. Χαρά Βλαμάκη
  9. Ευάγγελος Βουρλάκος
  10. Ιωάννης Γιαννάκης
  11. Ανδριάνα Γκίνη
  12. Αναστάσιος Γλαντζής
  13. Ελευθέριος Δουκέρης
  14. Ευαγγελία Δράκου
  15. Χαράλαμπος Ζαγουρής
  16. Ειρήνη Ζαφείρη
  17. Αικατερίνη Ισιδώρου
  18. Ειρήνη Κάϊλα
  19. Ελένη Κανελλοπούλου
  20. Σοφία Κατσίκη
  21. Μιχαήλ Κλόκουζας
  22. Ιωάννης Κοντός
  23. Κωνσταντίνος Κοροβέσης
  24. Σταύρος Κρητικός
  25. Αντώνιος Κωστάλας
  26. Ευαγγελία Λαγωνικάκη
  27. Εμμανουέλα Λιάκουρα
  28. Κωνσταντίνος Λουκάς
  29. Αθανάσιος Μακροδημήτρης
  30. Γεώργιος Μανιάτης
  31. Ιωάννα Μάσκουλη
  32. Αναστάσιος Μητρογιάννης
  33. Δημήτριος Μιχάλης
  34. Λάζαρος Μυλωνάς
  35. Αντώνιος Μώρογλου
  36. Ελένη Νικολάου
  37. Δήμητρα Πάλλη
  38. Αναστασία Παπαδοπούλου
  39. Βασιλική Παπατριανταφύλλου
  40. Κωνσταντίνος Περράκης
  41. Θεολογία Πιτσικάλη
  42. Γεώργιος Πολύζος
  43. Νικόλαος Πορταράκης
  44. Αλέξιος Πρεβενάς
  45. Μαρία Πρίφτη
  46. Αθανάσιος Ρέρρας
  47. Σταυρούλα Ρέτσου
  48. Ανδρέας Ρώμας
  49. Ηρακλής Σιαμίδης
  50. Σταμάτιος Σίνης
  51. Νικόλαος Σκόνδρας
  52. Νικόλαος Στάμου
  53. Νικόλαος Στεργίου
  54. Γεώργιος Στεφανίδης
  55. Ηλίας Στουραΐτης
  56. Μιχαήλ Συρίγος
  57. Χαράλαμπος Συρίγος
  58. Βάιος Σύρρος
  59. Θεόδωρος Τσίκλος
  60. Φωτεινή Τσιρώνη
  61. Δημήτριος Τσίτουρας
  62. Παναγιώτης Φλεβάρης
  63. Αντώνιος Χασιώτης
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
Σύμβουλοι Αγίου Κωνσταντίνου
  1. Αικατερίνη Αλιβιζάτου
  2. Νικήτας Κάϊλας
  3. Βασίλειος Καψής
  4. Εμμανουήλ Λαμπροδήμος
  5. Γεωργία Λύκουρα
  6. Δήμητρα Μπέλση
  7. Ναταλία Στολ – Παράβαλου
  8. Κωνσταντίνος Σάρρας
Σύμβουλοι Κερατέας
  1. Αλίκη Αθανασίου
  2. Ασημίνα Αντωνίου
  3. Δήμητρα Βασιλοπούλου
  4. Σπυριδούλα Γάκη
  5. Αικατερίνη Γαρδίκη
  6. Ηλίας Γιαννούλης
  7. Φώτιος Ελευθεράκης
  8. Ζωή Ιατρού
  9. Ζωή Ιωαννίδου
  10. Δημήτριος Κανακάρης
  11. Σπυρίδων Κατσίκης
  12. Αλεξάνδρα Κολοβού
  13. Αγορίτσα Κωνσταντίνου
  14. Ιωάννης Λουκάς
  15. Μάριο Μάνκα
  16. Σταυρούλα Μεγαγιάννη
  17. Ελευθερία Παπαδοπούλου
  18. Αγαθή Παπαθανασίου
  19. Ιωάννης – Ταξιάρχης Παπαστάθης
  20. Ιωάννα Πετροπούλου
  21. Αικατερίνη Σέμπρου
  22. Ελεάννα Στουραΐτη
  23. Σμαράγδα Στουραΐτη
  24. Ιωάννης Σχίζας
  25. Ευάγγελος Ταράσης
  26. Ζήσιμος Τζάνος
  27. Ιωάννης Τόλιας
  28. Κυριακή Χολέβα
Σύμβουλοι Λαυρεωτικής
  1. Παναγιώτης Αγγελόπουλος
  2. Απόστολος Βαλαμπούς
  3. Ολυμπία Βιτωράτου
  4. Καλλιόπη Γιαννούλη
  5. Ιωάννης Γιουλούντας
  6. Λουκάς Γκαγκάς
  7. Ελένη – Μαρία Γλαντζή
  8. Αλεξάνδρα Δημοπούλου
  9. Ζωή Δροσάτου
  10. Παρασκευή Ζαγουρή
  11. Σπυρίδων Ζαρλακούτης
  12. Δημήτριος Ζώρζος
  13. Νικόλαος Κακούρας
  14. Ελευθέριος Καρασαββίδης
  15. Μιχαήλ Καψιάνος
  16. Βασίλειος Μακαρώνης
  17. Χριστίνα Μούτση
  18. Συμεών Μπάθας
  19. Ευάγγελος Μπούζας
  20. Αντώνιος Παπαδόπουλος
  21. Δημήτριος Παπαρούνης
  22. Μαρία Πατσέλη
  23. Βασίλειος Πολύμερος
  24. Γεώργιος Ρενιέρης
  25. Νεοκλής Σέμπρος
  26. Ιωάννης Συρίγος
  27. Χρυσούλα Τουλούμα
  28. Πολυχρόνης Τσαλίδης

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Λαϊκή Συσπείρωση Αθήνας: Μάχιμη 100% λαϊκή αντιπολίτευση σε Δήμους – Περιφέρειες

@dmin

Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας: Οι Υποψήφιοι του συνδυασμού Λαϊκής Συσπείρωσης Θεσσαλονίκης με επικεφαλής τον Σωτήρη Αβραμόπουλο

@dmin

Δήμος Βόλβης: Ευχαριστήριο μήνυμα του Δημάρχου Διαμαντή Λιάμα για την εκλογή του

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα