ΔήμοιΔημοτικές Εκλογές 2023Εκλογές

Δήμος Νοτίου Πηλίου: Οι 155 Υποψήφιοι Σύμβουλοι του συνδυασμού «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου» Μιχάλη Μιτζικού

Τα ονόματα  των 155 Υποψηφίων Δημοτικών και Κοινοτικών Συμβούλων του Συνδυασμού «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου» με επικεφαλής τον Δήμαρχο Νοτίου Πηλίου Μιχάλη Μιτζικό, όπως κατατέθηκαν χθες βράδυ στο Πρωτοδικείο Βόλου, μέσω της επίσημης ηλεκτρονικής πλατφόρμας του ΥΠΕΣ,  δίνονται σήμερα στη δημοσιότητα.

Τα ονόματα και η ιδιότητα των Υποψηφίων Δημοτικών και Κοινοτικών Συμβούλων του Συνδυασμού «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου»  δίνονται αναλυτικά ανά Δημοτική και Κοινοτική Ενότητα.

Δημοτική Ενότητα Αργαλαστής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΒΑΛΑΣΣΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος, ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  2. ΒΡΕΚΟΥΛΟΥ-ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ, Αυτοκινιτιστής, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
  4. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Αγρότης – Κτηνοτρόφος
  5. ΚΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Δικηγόρος
  6. ΛΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Γεωπόνος
  7. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ-ΚΟΚΚΙΝΟΥ  ΦΙΛΙΤΣΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Αγρότισσα,   ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.Τ.Ο ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΟΥ,  ΜΕΛΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝΑ΄& Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΔΗΚΕΜΠΙ, ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΠΗΛΙΟΥ & ΒΟΡΕΙΩΝ ΣΠΟΡΑΔΩΝ
  8. ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗ-ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Αγρότισσα
  9. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Φοροτεχνικός – Λογιστής
  10. ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΤΟΡΗΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Διευθυντικό Στέλεχος
Κοινότητα Αργαλαστής – ΔΕ Αργαλαστής
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Αγρότης
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Εκπαιδευτικός
  3. ΚΟΛΥΜΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Ομότιμος καθηγητής Πανεπιστημίου Ίνσμπρουκ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ «ΑΓΓΕΛΙΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ»
  4. ΚΟΝΤΑΞΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ, Επιχειρηματίας
  5. ΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Υπαρχιφύλακας
  6. ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  7. ΧΑΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Αγρότης
  8. ΧΟΥΧΟΥΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Ηλεκτρολόγος
Κοινότητα Ξινόβρυσης – ΔΕ Αργαλαστής
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Οικιακά
  2. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  3. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Γυμναστής
Κοινότητα Μετοχίου – ΔΕ Αργαλαστής
  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος
Δημοτική Ενότητα Αφετών
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, Αγρότισσα
  2. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ, Ιδιωτική Υπάλληλος, ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ Α΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Ν. ΠΗΛΙΟΥ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ Ν. ΠΗΛΙΟΥ
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Έμπορος, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΦΕΤΩΝ
  4. ΖΑΧΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  5. ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Αγρότης, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΑΦΕΤΩΝ
  6. ΜΠΕΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Λατόμος
  7. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ, Επιχειρηματίας, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
  8. ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ, Συνταξιούχος Τραπεζικός
Κοινότητα Αφετών – ΔΕ Αφετών
 Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ, Συνταξιούχος ΑΓΕΤ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3.  ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Συνταξιούχος ΟΤΕ, ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΦΕΤΩΝ
  4.  ΜΑΝΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Αισθητικός
  5. ΝΙΚΟΛΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Καθηγήτρια Αγγλικών, Επιχειρηματίας
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Συνταξιούχος
  7. ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Αστυνομικός, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΑΦΕΤΩΝ
Κοινότητα Λαμπινούς – ΔΕ Αφετών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ, Αγρότης, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΜΠΙΝΟΥΣ
  2. ΣΙΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Αγρότισσα
Κοινότητα Νεοχωρίου – ΔΕ Αφετών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΠΕΤΡΙΚΟΥ ΑΓΚΝΕΣ-ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Οικιακά
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, Οικιακά, ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  3. ΑΛΛΑΪΜΠΕΗ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ του ΓΚΑΖΜΕΝΤ
  4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Οικιακά
  5. ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, Επιχειρηματίας, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  6. ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Νοσηλεύτρια, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  7. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Συνταξιούχος Ηλ. Μηχανολόγος, Σύμβουλος Επιχειρήσεων
  8. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Ιδιωτική Υπάλληλος
Κοινότητα ΠΡΟΠΑΝ ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΕ Αφετών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΒΟΥΛΕΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. ΖΑΧΑΡΙΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ, Οικιακά
  3. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, Αγρότης
Κοινότητα Συκής  – ΔΕ Αφετών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΑΤΣΙΝΤΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Αγρότισσα, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΣΥΚΗΣ
  2.  ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Κτηνοτρόφος-Αγρότης
  3. ΖΑΦΕΊΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  4. ΖΗΚΟΥ-ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Οικιακά
  5.  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Αγρότης – Οικοδόμος
  6. ΖΑΖΑΝΗ-ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ, Οικιακά
  7. ΣΤΑΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Αγρότισσα
  8. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, Φοιτητής
Δημοτική Ενότητα Μηλέων 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Επιχειρηματίας
  2. ΓΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Επιχειρηματίας
  3. ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Αγρότης – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΜΗΛΕΩΝ, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ Δ.Ε. ΜΗΛΕΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Αγρότης, ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΗΛΕΙΑΣ
  5.  ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Εκπαιδευτικός
  6. ΚΟΛΟΥΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Αγρότης – Αλιέας
  7. ΚΟΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Συνταξιούχος
  8. ΠΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Αγρότης, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Α’/ΘΜΙΑΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ, ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
  9. ΡΑΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Αυτοκινητιστής, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
  10. ΣΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  11. ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, Απόστρατος Αξιωματικός ΕΛΑΣ
  12. ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Συνταξιούχος
  13. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, Αγρότης, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  14. ΧΥΤΑ-ΚΑΤΩΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ , Πολιτικός Μηχανικός
Κοινότητα  Αγίου Γεωργίου Νηλείας – ΔΕ Μηλεών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Δημόσιος Υπάλληλος
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Αγρότης, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ  ΑΓΊΟΥ ΓΕΩΡΓΊΟΥ ΝΗΛΕΊΑΣ
  3. ΚΑΤΩΓΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Νοσηλεύτρια
  4. ΝΑΚΗ-ΤΟΥΦΕΞΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  5. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, Επιχειρηματίας, ΜΕΛΟΣ ΔΗΜ.Τ.Ο. ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
  6. ΣΤΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  7. ΤΣΙΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, Άνεργος
  8. ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ, Αγρότισσα
Κοινότητα  Βυζίτσας- ΔΕ Μηλεών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΒΕΡΓΟΖΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ , Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Εκπαιδευτικός, ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΒΥΖΙΤΣΑΣ
  3. ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Διευθυντικό Στέλεχος
  4. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Οικιακά
  5. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Αγρότης Μελισσοκόμος, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
  6. ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ, Αγρότισσα, ΜΕΛΟΣ ΑΓΡΟΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΥΖΙΤΣΑΣ “ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ”
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Δημόσιος Υπάλληλος
Κοινότητα Καλών Νερών – ΔΕ Μηλεών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΑΞΑΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Αγρότισσα
  3. ΒΑΣΔΕΚΗ-ΤΣΕΛΕΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ,  Αγρότισσα, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ «ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΕΥΝΩΝ ΠΗΛΙΟΥ»
  4. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, Συνταξιούχος
  5. ΚΟΥΛΟΧΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, Επιχειρηματίας
  6. ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Συνταξιούχος
  7. ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος, ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΩΝ ΝΕΡΩΝ
Κοινότητα Mηλεών -ΔΕ Μηλεών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Εκπαιδευτικός
  2. ΒΑΛΑΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Αγρότης
  4. ΛΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, Ιδιωτική Υπάλληλος, ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΗΛΕΩΝ
  5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Αγρότης, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΜΗΛΕΩΝ
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Ασφαλιστικός Σύμβουλος, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΜΗΛΕΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΔΗΜ.Τ.Ο. ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
  7. ΠΟΥΔΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ, Αγρότης
  8. ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Αγρότης, Κτηνοτρόφος
Κοινότητα Πινακατών – ΔΕ Μηλεών
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Αγρότης, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΠΙΝΑΚΑΤΩΝ
  3. ΚΑΤΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  4. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Οικιακά
  5. ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, Δημόσιος Υπάλληλος
  6. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΗΛΕΑ,  Ελεύθερος Επαγγελματίας ΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Σ. ΠΙΝΑΚΑΤΩΝ
  7. ΤΖΑΒΕΛΛΑ (ΞΥΝΟΓΑΛΑ) ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος
Δημοτική Ενότητα Σηπιάδος 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΙΑΚΟΥΜΗ, Δικηγόρος, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  3. ΚΑΠΡΑΒΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Επιχειρηματίας, ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΛΑΥΚΟΥ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Τ.Σ. ΛΑΥΚΟΥ
  4. ΜΑΜΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Έμπορος, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ Δ.Ε. ΣΗΠΙΑΔΑΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ & ΠΡΑΣΙΝΟΥ
  5. ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΔΗΜΟΥ, Γραφίστας, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ «ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΑ»
  7. ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Επιχειρηματίας, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΗΛΙΝΑΣ
  8. ΡΟΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9. ΧΡΙΣΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Επιχειρηματίας
Κοινότητα Λαύκου – ΔΕ Σηπιάδος
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΜΑΡΙΑΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Ξενοδοχουπάλληλος
  4. ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Επιχειρηματίας
  5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Αστυνομικός, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΛΑΥΚΟΥ
  6. ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Εμμανουήλ, Έμπορος
  8. ΦΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Αγρότισσα
Κοινότητα Μηλίνας ΔΕ Σηπιάδος
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, χήρα ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΣΑΝΑΚΑ, Επιχειρηματίας, ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΗΛΙΝΑΣ
  2. ΓΚΟΥΤΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Επιχειρηματίας, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΜΗΛΙΝΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΗΜ.Τ.Ο. ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ
  3. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Εκπαιδευτικός
  4. ΛΑΡΥΓΓΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ,  Ιδιωτική Υπάλληλος
  5. ΝΤΕΝΙΣΟΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ, Αγρότισσα
  6. ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΤΖΟΒΑΝΙ του ΛΟΥΛΕΖΙΜ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Αγρότης
  8. ΦΩΤΙΟΥ ΜΠΟΡΛΑΙΣ ΛΥΔΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, Οικιακά
Κοινότητα Προμυρίου – ΔΕ Σηπιάδος
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Αυτοκινητιστής
  3. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ, Εκπαιδευτικός, ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΟΜΥΡΙΟΥ
  4. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  5. ΜΕΛΑΧΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ,   Διπλωματούχος Μηχανολόγος και Αεροναυπηγός , Επικεφαλής Επιθεωρητής- Τεχνικός Σύμβουλος Ναυτιλίας
  6. ΣΕΡΣΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ,  Ελ. Επαγγελματίας
  8. ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, Επιχειρηματίας, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΠΡΟΜΥΡΙΟΥ
Δημοτική Ενότητα Τρικερίου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
  2. ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Συνταξιούχος ΝΑΤ, ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ Δ.Ε. ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ
  3. ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Τραπεζικό Στέλεχος, ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
  4. ΤΣΙΑΜΑΓΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΦΟΥΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Μουσειοπαιδαγωγός M.Ed. Εφορεία Αρχαιοτήτων Μαγνησίας
  5. ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ελεύθερος Επαγγελματίας
Κοινότητα Τρικερίου
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
  1. ΑΓΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Οικιακά
  2. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ-ΤΣΙΒΕΛΕΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Αγρότισσα
  3. ΜΑΛΑΣΙΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Οικιακά
  4. ΜΑΛΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  5. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Επιχειρηματίας, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ
  6. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΘΑΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  7. ΠΑΛΙΑΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Κρεοπώλης

 

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Έτσι θα κυβερνηθούν οι δήμοι και οι περιφέρειες -Τι περιλαμβάνει το σχέδιο του ΥΠΕΣ

admin

Δήμος Παύλου Μελά: Οι προτεραιότητες της νέας Διοίκησης

@dmin

Δήμος Δέλτα: Ορκωμοσία νέας Δημοτικής Συμβούλου

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα