ΔήμοιΔημοτικές Εκλογές 2023Εκλογές

Δήμος Χαλκηδόνος: Οι 170 Υποψήφιοι της «Δύναμης Αναγέννησης – Νέας Αρχής» του Σταύρου Αναγνωστόπουλου

Ο Δήμαρχος Χαλκηδόνος και επικεφαλής της παράταξης «Δύναμη Αναγέννησης – Νέα Αρχή», Σταύρος Αναγνωστόπουλος κατέθεσε ψηφιακά στην ειδική πλατφόρμα του Υπουργείου Εσωτερικών το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του που απαρτίζεται από 170 υποψηφιότητες Δημοτικών και Τοπικών Συμβούλων όλων των Κοινοτήτων του Δήμου Χαλκηδόνος.

«Το δυναμικό και ανανεωμένο ψηφοδέλτιο προδιαγράφει τη δυναμική της ξεκάθαρης μαζικής εντολής που θα δοθεί από τους Δημότες μας την Κυριακή της 8ης Οκτωβρίου», ανέφερε ο Δήμαρχος και εκ νέου υποψήφιος Δήμαρχος Χαλκηδόνος. «Αυτά τα τέσσερα χρόνια καταφέραμε πολλά. Δουλέψαμε σκληρά για να αλλάξουμε την εικόνα του Δήμου μας. Όλοι μαζί μπορούμε να κάνουμε περισσότερα. Με τη στήριξή σας ο Δήμος Χαλκηδόνος θα πρωταγωνιστεί», είπε ο κ. Αναγνωστόπουλος τονίζοντας χαρακτηριστικά: «Είναι μεγάλη μας τιμή να πλαισιώνουν την παράταξή μας άνθρωποι παλιοί με εμπειρία αλλά και νέοι, δραστήριοι, που επιλέγουν να ασχοληθούν με τα κοινά προκειμένου να ακουστούν οι ιδέες τους και να φέρουν ένα φρέσκο αέρα ανανέωσης στο Δήμο Χαλκηδόνος. Τους καλωσορίζουμε στην παράταξη μας και τους ευχόμαστε καλή επιτυχία στον κοινό μας αγώνα. Συνεχίζουμε αυτά που ξεκινήσαμε το 2019…».

Το ψηφοδέλτιο της «Δύναμης Αναγέννησης- Νέας Αρχής»
Σταύρος Αναγνωστόπουλος – Υποψήφιος Δήμαρχος Χαλκηδόνος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Αγίου Αθανασίου
  1. ΑΝΔΡΟΝΗΣ        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
  3. ΓΙΑΛΟΨΟΥ         ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  4. ΔΑΝΑΤΖΗΣ        ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ      ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  6. ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΥ        ΕΥΓΕΝΙΑ
  7. ΚΑΝΕΛΑΚΗ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  8. ΚΟΙΜΙΣΟΓΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΚΟΚΚΙΝΟΥ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  10. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
  11. ΚΟΥΤΡΑΚΗ       ΜΑΡΙΑ
  12. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ
  13. ΜΟΥΡΤΖΙΟΥ      ΠΡΩΙΑ
  14. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ    ΚΟΡΑΛΙΑ
  15. ΜΠΕΡΜΠΕΡΟΓΛΟΥ   ΕΛΠΙΔΑ
  16. ΜΠΟΥΓΑΙΔΗΣ   ΣΑΒΒΑΣ
  17. ΝΤΡΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  18. ΟΚΛΑΛΙΩΤΗΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ
  19. ΠΙΤΙΚΗΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
  20. ΣΑΒΒΕΛΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  21. ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  22. ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  23. ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  24. ΤΑΧΤΑΤΖΟΓΛΟΥ       ΓΑΒΡΙΗΛ
  25. ΤΖΕΛΕΠΗ ΕΛΕΝΗ
  26. ΤΣΑΛΚΙΤΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  27. ΦΟΡΜΟΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
  28. ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  29. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  30. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  31. ΧΡΙΣΤΑΝΗΣ       ΖΩΓΡΑΦΟΣ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Αγίου Αθανασίου
  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  3. ΓΙΛΑΝΤΖΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  4. ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ
  5. ΔΟΥΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  6. ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  7. ΜΟΣΧΟΒΑ  ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  8. ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ  ΣΟΦΙΑ  ΔΟΞΑ
  9. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  10. ΣΙΜΙΛΔΙΜΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  11. ΤΖΕΛΕΠΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  12. ΤΣΑΚΙΡΗ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  13. ΦΥΝΤΑΝΙΔΟΥ   ΝΙΚΟΛΕΤΑ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε Αγχιάλου
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΓΙΑΝΝΑ
  2. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  3. ΝΑΡΛΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ      ΦΩΤΙΟΣ
  5. ΤΣΑΝΤΑΛΗ        ΑΝΝΑ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε Νέας Μεσήμβριας
  1. ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΑΧΡΕΤΗ    ΙΣΙΔΩΡΑ
  3. ΚΑΙΞΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΕΧΑΓΙΑ  ΜΑΡΙΑ
  5. ΚΟΥΚΟΥΔΗΣ     ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  6. ΜΑΛΑΜΑΤΑΡΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  7. ΡΟΔΙΤΟΥ   ΒΑΡΒΑΡΑ
  8. ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε Ξηροχωρίου
  1. ΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΚΑΝΤΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  3. ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΗΣ  ΜΗΝΑΣ
  4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΙΑΚΩΒΟΣ
  6. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε Γέφυρας
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ     ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  2. ΒΟΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ        ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ
  5. ΚΟΚΚΙΝΟΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  6. ΚΟΥΜΑΡΑ         ΠΟΛΥΞΕΝΗ
  7. ΠΑΠΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
  8. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ       ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  9. ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε Βαθύλακκου
  1. ΓΚΑΛΙΟΥΡΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΔΟΥΣΠΙΡΗ          ΕΛΕΝΗ
  3. ΔΡΑΓΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΔΡΙΤΣΑ      ΠΗΝΕΛΟΠΗ
  5. ΖΑΧΟΥ      ΕΛΕΝΗ
  6. ΘΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΜΠΑΙΡΑΜΗ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  8. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ)
  9. ΣΚΑΤΖΟΥΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  10. ΣΚΟΥΡΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  11. ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΦΩΚΙΑΝΟΣ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δ.Ε Χαλκηδόνος
  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ         ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  2. ΑΛΜΠΑΝΗΣ      ΑΝΔΡΕΑΣ
  3. ΒΑΙΝΑΣ     ΖΗΣΗΣ
  4. ΔΗΜΤΣΟΥΔΗ     ΜΑΡΙΑ
  5. ΔΟΥΝΑ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
  7. ΚΑΝΛΗ     ΣΤΑΜΑΤΙΑ
  8. ΚΑΣΔΑΡΙΔΗΣ     ΣΑΒΒΑΣ
  9. ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  10. ΚΕΣΣΑΚΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
  11. ΚΟΥΤΣΙΟΥΠΗ   ΕΥΛΑΛΙΑ
  12. ΚΥΠΡΙΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  13. ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ      ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  14. ΡΙΖΟΥ        ΣΤΑΜΑΤΙΑ
  15. ΡΟΜΒΟΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
  16. ΤΖΙΦΚΑΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  17. ΤΟΣΙΔΟΥ   ΑΝΝΑ
  18. ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε Χαλκηδόνος
  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΜΠΟΥΤΖΗ  ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  7. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ  ΧΡΗΣΤΟΣ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Μικρού Μοναστηριού
  1. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ   ΣΑΜΨΩΝ
  3. ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ    ΟΛΓΑ
  4. ΚΑΤΣΑΡΟΥ        ΜΑΡΙΑ
  5. ΚΙΟΥΛΠΕΚΙΔΗΣ         ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  6. ΜΠΑΚΑΛΗΣ      ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  7. ΜΠΟΥΡΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  8. ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Παρθενίου
  1. ΜΑΖΑΡΑΚΗ       ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  2. ΜΑΥΡΙΔΗΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΜΗΤΣΙΩΡΗΣ       ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  4. ΠΑΤΑΚΑ   ΘΕΟΔΩΡΑ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Αδένδρου
  1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΒΕΡΟΠΛΙΔΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΚΟΥΡΤΕΝΛΗ     ΣΤΕΛΛΑ
  5. ΜΥΛΩΝΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  6. ΝΥΧΤΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
  7. ΠΕΙΚΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΤΣΑΠΑΡΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Ελεούσης
  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ
  3. ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΝΕΛΛΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΠΑΤΛΑΚΗΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Κουφαλίων
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΜΠΟΡΟΒΗΛΑ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  2. ΑΙΝΑΤΣΙΔΗΣ      ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΟΣ
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΘΩΜΑΙΔΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  7. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  8. ΚΑΡΑΤΣΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  9. ΚΟΥΜΑΡΙΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ      ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΚΗΣ)
  11. ΜΙΣΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  12. ΜΟΣΧΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  14. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  15. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ        ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  16. ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  17. ΧΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Δ.Ε. Κουφαλίων
  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΑΦΑΤΖΑΝΗ       ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΒΛΑΙΚΟΥΔΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΠΛΑΚΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΚΟΥΛΕΛΗ          ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΛΤΙΑΝΑ
  6. ΠΕΤΟΧΑΖΗ        ΜΟΝΙΚΑ
  7. ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΦΡΑΝΤΣ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δ.Ε Προχώματος
  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΑΔΑΜΙΔΟΥ        ΣΟΦΙΑ
  3. ΘΩΜΑΙΔΟΥ        ΟΛΓΑ
  4. ΚΑΤΗΡΤΣΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ
  7. ΦΡΥΔΑ ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ   ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Βαλτοχωρίου
  1. ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Παρεμβάσεις στην Δοϊράνη από την ΠΚΜ και τον δήμο Κιλκίς

admin

ΚΕΔΕ: Σε 24ωρη επιφυλακή για την προστασία του συνόλου των πολιτών

Ioannis Terzakis

Δήμος Νεάπολης – Συκεών: Μόνο με ραντεβού οι αιμοδοσίες στον δήμο

@dmin

Γράψτε ένα σχόλιο

* Με τη χρήση αυτής της φόρμας συμφωνείτε με την αποθήκευση και το χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε εάν το επιθυμείτε. Αποδέχομαι Διαβάστε περισσότερα